RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Б’юті-гороскоп на вересень

31 серпня 2021

Детокс, масажі, спа-ритуали можуть бути набагато ефективнішими, якщо планувати їх з огляду на фази Місяця.

Час від молодика до повного місяця, коли Місяць росте, сприятливий для всіх процесів, процедур і ритуалів, метою яких є насичення, зволоження, живлення. Саме в цей період рекомендують обгортання, маски та інші процедури, спрямовані на живлення та зволоження шкіри. Вдалим буде стриження — після нього волосся з великою ймовірністю стане густішим і ліпше ростиме, а в разі пофарбування — довше зберігатиме колір. У період росту Місяця можна записуватися до стоматолога на реставраційні процедури, але не на виривання зубів. Цієї пори добре починати оздоровчі програми, спортивні тренування, курси масажів, вживання вітамінів — організм відгукнеться на таку турботу з особливою вдячністю.

Час від повні до молодика, коли Місяць зменшується, якнайкраще годиться для процедур, спрямованих на очищення шкіри, детоксикацію організму, усунення надмірного, зайвого й непотрібного. У цей період варто записуватися на пілінг, позбуватися родимок, влаштовувати розвантажувальні дні або сідати на дієту. Це найслушніший час для манікюру й педикюру, виривання зубів, пластичних операцій. Вдалим буде й стриження, якщо має на меті підтримати форму зачіски, а не радикально змінити імідж. Вкрай бажано в цей час звертатися до перевірених фахівців. Делікатний догляд за обличчям і тілом, спа, сауни, хамам теж матимуть чудовий вплив на організм.

Найліпші періоди для догляду за собою

1—4, 8—11, 14—18, 22—25 вересня.

Місяць повніє: 8—11, 14—18 вересня

Рекомендовані процедури для догляду за тілом та обличчям, особливо ефективними будуть обгортання і маски, що живлять і зволожують шкіру, 10—11 і 15—16 вересня. Цієї декади добре починати оздоровчі процедури, тренування, вживання вітамінів і домішок. 15—16 вересня — вдалі дні для відвідування манікюрного салону.

Місяць зменшується: 1—4, 22—25 вересня

Час для очищення, детоксикації, депіляції, дренажних масажів, дієт, розвантажувальних днів. Перші дні вересня підхожі для стоматологічних маніпуляцій і пластичних операцій. Похід до перукаря варто запланувати на 4 вересня. М’яке чищення, делікатний догляд за обличчям і тілом, спа-процедури 1—4 і 22—25 вересня будуть максимально корисні.

Фото: Suzana Holtgrave
Модель: Sophia Friesen @ her Management
Зачіски та макіяж: Chris Schild з використанням KVD beauty

бьюти-образ · гороскоп ·

Ще в розділі Б'юті-гід

Популярне