Дева

24 августа - 23 сентября

На початку нового року ми будуємо плани та намагаємося зазирнути в найближче майбутнє, щоб дізнатися, що готує рік прийдешній.

Разом із платформою Strong & Precious, яка представляє найкращі українські ювелірні бренди, ми запитали у професійного астролога, чого сподіватися представникам 12 зодіакальних знаків попри випробування воєнного часу.

"Дайте мені точку опертя, і я зрушу світ!" — гасло представників знаків Землі на 2023 рік, який усіма способами спонукатиме послабити зайву обережність й опанувати продуктивну активність. Скрізь, де ви вкладатимете сили й час, є шанс отримати матеріальний результат і прокачати такі важливі для вас суперздібності, як терпіння, працьовитість, стійкість, надійність. Цього року представники знаків Телець, Діва, Козоріг — сміливі реалісти.

Пом’якшити гостроту щоденних викликів можуть допомогти прості та зрозумілі речі, як-от хобі. Одне з них — гончарство, традиційне для українців ремесло, яке не тільки демонструє глибокий зв’язок між минулим і сьогоденням, а й сприяє віднайденню душевного спокою та фокусуванню на важливому тут і зараз.

Сережки, підвісок, усе – Gunia Project (Strong & Precious)

Від січня й до середини травня в центрі уваги представників знака Діви буде фінансова сфера. Поліпшити матеріальний стан можуть допомогти кілька джерел: фінанси партнера, спадщина, спонсорство, можливий і несподіваний дохід. Не варто ризикувати великими сумами: брати кредит чи позичати комусь кошти. Навесні варто працювати над колективними проєктами або втіленням у життя давньої мрії. В особистому житті спалахне вогонь кохання, що вже ледь жеврів, а якщо ваше серце вільне, цілком імовірний новий емоційний зв’язок.

Представники знака, народжені 1—23 вересня, у січні-лютому можуть легко завершити справи, на які бракувало часу, і спланувати стратегію на майбутнє. Все задумане здійсниться, якщо бути терплячішими в спілкуванні й не працювати над кількома важливими проєктами одночасно. Тим представникам знака Діви, хто народився 24—31 серпня, навесні треба подбати про себе: ощадно витрачати сили та надавати увагу здоров’ю — не стресувати, дотримуватися здорового харчування. Помірні фізичні навантаження й дихальні практики допоможуть тримати баланс.

У другій половині року з’явиться можливість подорожувати, прокинеться цікавість до духовних пошуків, актуальним буде професійне зростання. Час від часу всесвіт випробовуватиме плани на гнучкість. У розв’язанні юридичних питань імовірні несподіванки — як на користь, так і навпаки. У бізнесі ви можете надихнутися оригінальною ідеєю, розвинути її в соцмережах і збільшити свою аудиторію. Вірогідний прорив і в самовдосконаленні: вам до снаги вигадати неординарний спосіб змінити не надто корисні звички.

Що треба знати про платформу Strong & Precious?

Головна ідея Strong & Precious — представити українські ювелірні бренди широкій міжнародній спільноті та інсайдерам модної індустрії. Проєкт представляє потужний ювелірний потенціал України.

Немає особливого правила чи теми, яка об’єднує вибрані дизайни, окрім українського походження. На платформі представлені різноманітні типи та стилі ювелірних виробів: деякі з них більш архітектурні й складні, деякі — знаходять натхнення в національних традиціях і візерунках.

Назва Strong & Precious віддзеркалює поточний контекст, який об’єднує всіх українських дизайнерів, — яскраві ювелірні вироби та сильні характери.

Авторка гороскопа: Марина Губарева

Над зніманням працювали:

Фото: Andrew Grey
Освітлювач: Oleksander Mischenko
Стиль: Tetiana Nemchenko
Асистент стиліста: Vlad Askerov
Макіяж: Svetlana Rymakova
Зачіски: Pavel Lotnik
Сет-дизайн: OleksandraArsalani @mutabor_mutabor
Продюсер: MarinaSandugey-Shyshkina
Модель: KristyPonomar @InterModels


ГОРОСКОП НА 2023 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.