Стрелец

23 ноября - 21 декабря

На початку нового року ми будуємо плани та намагаємося зазирнути в найближче майбутнє, щоб дізнатися, що готує рік прийдешній.

Разом із платформою Strong & Precious, яка представляє найкращі українські ювелірні бренди, ми запитали у професійного астролога, чого сподіватися представникам 12 зодіакальних знаків попри випробування воєнного часу.

Представникам вогняних знаків — Овнам, Левам і Стрільцям — у 2023 році випаде щасливий білет. Ваші ініціативність, ентузіазм, лідерські якості матимуть великий попит, а ідеї надихатимуть інших на видатні досягнення. Цього року ви — допитливі мандрівники, що відкривають нові світи й тестують себе на якість взаємин з оточенням, на витривалість і вміння досягати мети.

Дві сережки, усе – Nomis (Strong & Precious); намисто, rockah. (Strong & Precious); сукня, Faith Connexion (theicon.ua)

Перша половина року принесе натхнення, романтику, сприятливі можливості в реалізації проєктів, просуванні свого бренду. А хтось із представників знака Стрільця пізнає щастя батьківства. Рік запам’ятається різними заходами: весілля, ювілеї, дні народження — скрізь ви опинятиметеся в центрі уваги, перед вашою чарівністю та велелюбністю важко буде встояти. Спілкування стане для вас другим повітрям. З'являться нові захоплення, ба більше: хобі може стати вашим проєктом. Також вірогідні приємні сюрпризи, подарунки.

Проте ваш порядок навряд чи буде стабільним. Несподівані події можуть надихнути змінити роботу, або ви самі вирішите, що настав час звільнитися. У січні й на початку лютого не перевантажуйте себе, намагайтеся бути стриманішими: ваша імпульсивність загрожує конфліктами. Із середини травня фокус уваги повністю переміститься у бік роботи. Багатозадачність, участь у цікавому проєкті, фріланс, волонтерство – це ваше й захопить вас цілком. Але не переоцінюйте себе, щиро вірячи, що впораєтеся, — можливо, ви помиляєтеся.

Найбільш енергетично наповнені місяці — червень, вересень, грудень. Це гарний час для подорожей, кроків у напрямку до мети, ремонту й облаштування житла. До уваги представників знака Стрільця, народжених з 14 по 19 грудня: у вас особливо посилиться здатність до концентрації, планування, структурування інформації. Поміркуйте про створення інтелектуального продукту — наприклад, книги. У цей час можливе обмеження контактів лише до найнеобхідніших. Натомість Всесвіт може привести чотирилапого друга, який схоче залишитися з вами.

Що треба знати про платформу Strong & Precious?

Головна ідея Strong & Precious — представити українські ювелірні бренди широкій міжнародній спільноті та інсайдерам модної індустрії. Проєкт представляє потужний ювелірний потенціал України.

Немає особливого правила чи теми, яка об’єднує вибрані дизайни, окрім українського походження. На платформі представлені різноманітні типи та стилі ювелірних виробів: деякі з них більш архітектурні й складні, деякі — знаходять натхнення в національних традиціях і візерунках.

Назва Strong & Precious віддзеркалює поточний контекст, який об’єднує всіх українських дизайнерів, — яскраві ювелірні вироби та сильні характери.

Авторка гороскопа: Марина Губарева

Над зніманням працювали:

Фото: Andrew Grey
Освітлювач: Oleksander Mischenko
Стиль: Tetiana Nemchenko
Асистент стиліста: Vlad Askerov
Макіяж: Svetlana Rymakova
Зачіски: Pavel Lotnik
Сет-дизайн: OleksandraArsalani @mutabor_mutabor
Продюсер: MarinaSandugey-Shyshkina
Модель: KristyPonomar @InterModels

ГОРОСКОП НА 2023 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.