Рыбы

21 февраля - 20 марта

На початку нового року ми будуємо плани та намагаємося зазирнути в найближче майбутнє, щоб дізнатися, що готує рік прийдешній.

Разом із платформою Strong & Precious, яка представляє найкращі українські ювелірні бренди, ми запитали у професійного астролога, чого сподіватися представникам 12 зодіакальних знаків попри випробування воєнного часу.

Представникам знаків Води — Рака, Скорпіона, Риб — рік нагадуватиме контрастний душ: то підноситиме догори і спонукатиме до відкритості та творчості, то занурюватиме на звичні глибини, даруючи опору та спокій. Цього року ви — завбачливі ентузіасти. Ваші уява та інтуїція будуть на висоті. Якщо у вас є заповітна мрія або ціль, саме ці здібності допоможуть швидше наблизитися до неї.

Сережка, KLEOM (Strong & Precious)

Головним викликом у першій половині року для представників знака Риб буде пошук джерел ресурсів — енергії, впевненості, заробітку. І до середини травня шанс збагатити себе у всіх сферах з’явиться — зокрема, цей період дозволить закласти або поповнити фінансову подушку. Ви зможете потішити себе, придбавши щось цінне, давно бажане. У цей час ефективними будуть косметичні процедури, масажі — вони знімуть емоційну напругу. Наповнитися позитивом допоможе спілкування з коханими, друзями, улюблена справа. Не соромтеся, демонструйте світові свої таланти, це додасть впевненості та сил.

З березня світ час від часу може спускати з небес на землю і давати уроки відповідальності, практичності, усвідомленості. Можливо, перед вами постануть такі філософські питання, як-от: що я хочу від свого життя? що є моїм життєвим дороговказом? Шукайте відповіді на них у медитації та інших духовних практиках.

Друга половина літа може принести надмірну чутливість у взаєминах, і ваша енергія буде спрямована на обстоювання власних кордонів. У такі моменти важливо не перетягти струну. Раціональне рішення — перенести фокус уваги з партнерських стосунків на власне життя і його радощі. Для представників знака Риб, народжених з 19 до 26 лютого, актуальними будуть питання особистісного росту. Ваші давні зусилля можуть дати плоди, а ви — отримати визнання. Сміливо беріть на себе зобов'язання і крок за кроком простуйте до своїх цілей. Все, що ви започаткуєте зараз, буде потенційно успішним у майбутньому.

Що треба знати про платформу Strong & Precious?

Головна ідея Strong & Precious — представити українські ювелірні бренди широкій міжнародній спільноті та інсайдерам модної індустрії.
Проєкт представляє потужний ювелірний потенціал України.

Немає особливого правила чи теми, яка об’єднує вибрані дизайни, окрім українського походження. На платформі представлені різноманітні типи та стилі ювелірних виробів: деякі з них більш архітектурні й складні, деякі — знаходять натхнення в національних традиціях і візерунках.

Назва Strong & Precious віддзеркалює поточний контекст, який об’єднує всіх українських дизайнерів, — яскраві ювелірні вироби та сильні характери.

Авторка гороскопа: Марина Губарева

Над зніманням працювали:

Фото: Andrew Grey
Освітлювач: Oleksander Mischenko
Стиль: Tetiana Nemchenko
Асистент стиліста: Vlad Askerov
Макіяж: Svetlana Rymakova
Зачіски: Pavel Lotnik
Сет-дизайн: OleksandraArsalani @mutabor_mutabor
Продюсер: MarinaSandugey-Shyshkina
Модель: KristyPonomar @InterModels

ГОРОСКОП НА 2023 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.