Лев

23 июля - 23 августа

На початку нового року ми будуємо плани та намагаємося зазирнути в найближче майбутнє, щоб дізнатися, що готує рік прийдешній.

Разом із платформою Strong & Precious, яка представляє найкращі українські ювелірні бренди, ми запитали у професійного астролога, чого сподіватися представникам 12 зодіакальних знаків попри випробування воєнного часу.

Представникам вогняних знаків — Овнам, Левам і Стрільцям — у 2023 році випаде щасливий білет. Ваші ініціативність, ентузіазм, лідерські якості матимуть великий попит, а ідеї надихатимуть інших на видатні досягнення. Цього року ви — допитливі мандрівники, що відкривають нові світи й тестують себе на якість взаємин з оточенням, на витривалість і вміння досягати мети.

Дві каблучки, усе – Nomis (Strong & Precious); сукня, Faith Connexion (theicon.ua)

Досвід стійкості та винахідливості представники знака Лева здобули минулого року, і тепер він допоможе у складних ситуаціях. Протягом 2023-го можливі зміни у ваших планах, соціальній реалізації, фінансових справах.

У квітні-травні замисліться над мотивацією своїх вчинків, щоб уникнути помилкового рішення. Ваші плани реалізуються швидше, якщо про них знатиме менше людей. Після середини травня випаде нагода опинитися в потрібному місці в потрібний час, використати можливості для розвитку кар'єри, відчути свою популярність — за умови якщо ви легше ставитиметеся до поточного перебігу подій, припините переоцінювати свої сили й обтяжуватися питаннями, як-от: мене цінують чи знецінюють? що я тут роблю? яке моє призначення?

До середини травня не вгамується бажання ушляхетнити своє життя: у представників знака Лева буде спокуса подорожувати, поринути в нове культурне середовище, підвищити рівень знань, здобути нову освіту, поділитися знаннями. Ті, хто народився з 6 по 16 серпня, особливо відчують, як життя набирає обертів: на думку спадатимуть неординарні ідеї, здаватиметься, що за день проживаєш тиждень.

Влітку перебування на природі додасть емоційного комфорту. Вже у червні відчуєте приплив енергії, будете активні та продуктивні — якщо дозволятимете собі достатньо відпочинку та сну. Тоді ж посилиться ваша сексуальність. Якщо ваші романтичні стосунки поки що вільні чи нестійкі — буде шанс стабілізувати їх. Загалом, упродовж року зберігатиметься тенденція зменшення контактів до комфортної кількості.

Що треба знати про платформу Strong & Precious?

Головна ідея Strong & Precious — представити українські ювелірні бренди широкій міжнародній спільноті та інсайдерам модної індустрії. Проєкт представляє потужний ювелірний потенціал України.

Немає особливого правила чи теми, яка об’єднує вибрані дизайни, окрім українського походження. На платформі представлені різноманітні типи та стилі ювелірних виробів: деякі з них більш архітектурні й складні, деякі — знаходять натхнення в національних традиціях і візерунках.

Назва Strong & Precious віддзеркалює поточний контекст, який об’єднує всіх українських дизайнерів, — яскраві ювелірні вироби та сильні характери.

Авторка гороскопа: Марина Губарева

Над зніманням працювали:

Фото: Andrew Grey
Освітлювач: Oleksander Mischenko
Стиль: Tetiana Nemchenko
Асистент стиліста: Vlad Askerov
Макіяж: Svetlana Rymakova
Зачіски: Pavel Lotnik
Сет-дизайн: OleksandraArsalani @mutabor_mutabor
Продюсер: MarinaSandugey-Shyshkina
Модель: KristyPonomar @InterModels

ГОРОСКОП НА 2023 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.