Командир морпіхів Сергій Волина звернувся до Ілона Маска

Українці не припиняють просити весь світ про допомогу в порятунку захисників Маріуполя, які нині перебувають на території заблокованого заводу "Азовсталь". Вчора дружина бійців "Азова" зустрілися з Папою Римським, а сьогодні Сергій Волинський ("Волина"), командир підрозділу 36-ї бригади морської піхоти, звернувся до Ілона Маска – одного з найвідоміших людей на планеті, який уже неодноразово допоміг Україні з моменту повномасштабного вторгнення.

"Кажуть, ти був телепортований з іншої планети, щоб навчити людей вірити в неможливе. Наші планети перебувають поряд, тому що я живий там, де майже неможливо вижити. Допоможи нам вийти з Азовсталі до третьої країни. Якщо не ти, то хто? Підкажи, – написав український захисник. А також додав: – Звертаюся до кожної людини планети Земля, допоможіть зробити так, щоб Ілон побачив моє звернення. Говорять, що його завданням було надихнути людство, змусити повірити в неможливе. Він довів, що для нього не існує невирішуваних завдань, що можливо все! Він ніколи не здається, як і ми! Нам потрібна підтримка надлюдини!".

Нагадаємо, що кілька днів тому бійці полку "Азов" оприлюднили приголомшливі кадри, які показують життя в підземних бомбосховищах "Азовсталі", де ситуація стає дедалі критичнішою буквально щохвилини – пораненим потрібна термінова медична допомога, запаси води та продуктів вичерпуються.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.