До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Friday Playlist: любимая музыка Алексея Когана, арт-директора Leopolis Jazz Fest

Каждую пятницу в новой рубрике Friday Playlist украинские и мировые музыканты и меломаны собирают для нас особый плейлист. Плейлист для хорошего настроения, танцев, безудержных вечеринок, свиданий или, наоборот, меланхоличного вечера наедине с собой (нужное подчеркнуть). Продолжает рубрику радиоведущий и арт-директор Leopolis Jazz Fest Алексей Коган.

Алексей Коган

"Музика – це сліди, якими можна повернутися в різні часи свого буття, згадати щось, або помріяти про те, щоб прекрасне повторилося знову", – розповідає Олексій Коган.– Сьогодні у читачів Vogue UA Man є нагода стати слухачами. Те, що я пропоную для вас – дуже суб’єктивно, не сприймайте це як менторство, або бажання навчити вас чогось. Колись я вигадав для себе уявний діалог із Музикою. Змоделюйте ситуацію і спробуйте пустити у себе, рідного, когось або щось. "Ти хто така?", – запитаєте – "Я – музика. Посунься трошки, хочу посидіти поруч с тобою.

В першій частині цього уявного плейлиста можна танцювати, у другій – заглибитися в себе, або послухати цю музику з кимось близьким. А головне мала рацію людина, яка сказала: "З усіх, що існують у світі шумів, Музика – найдорожчий і неповторний".

Реклама

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.