Зендея, Енн, Шарліз та Люпіта: акторки з "Одіссеї" — точно найстильніші зірки цього літа

16 липня в український прокат виходить "Одіссея" — масштабний епос Крістофера Нолана, знятий у різних куточках світу. Стрічку знімали у шести країнах світу за участю зіркового акторського складу. Особливе захоплення викликає жіноча частина. Серед виконавиць головних ролей одні з найпопулярніших голлівудських зірок сьогодення — Зендея, Енн Гетевей, Шарліз Терон та Люпіта Ніонго. Прямо зараз акторки знаходяться у світовому турне, демонструючи в кожному місті ефектні образи. Цю четвірку точно можна назвати найстильнішими жінками цього літа. Роздивляємося їх образи.

Зендея

Зендея та її стиліст Лоу Роуч під час промо-туру "Одіссеї" зробили ставку на білий колір, без якого неможливо уявити моду Древньої Греції. Акторка зіграла роль Афіни, а кожен її образ став відповіддю, як би виглядала богиня мудрості і воєнної стратегії сьогодні. Так, на лондонській прем'єрі блокбастера Зендея приголомшила всіх сукнею Schiaparelli, яку зранку тільки було презентовано на Тижні високої моди, а вже ввечері її могли бачити на акторці. У Парижі команда навпаки зробила ставку на вінтаж, а саме білосніжну двійку Alexander McQueen. Однак найбільш обгоорюваним став образ з нью-йоркської прем'єри —сукня-лебідка Matières Fécales у поєднанні з натурально-рожевим макіяжем.

Alexander McQueen

Schiaparelli

Matières Fécales

Енн Гетевей

Акторка Енн Гетевей перед стартом промотура "Одіссеї" оголосила про третю вагітність. У стрічці їй дісталася роль Пенелопи — жінки Одіссея і матері Телемаха. Через новий статус Гетевей в основному обирає образи із завищеною лінією талії — у Парижі вона сяяла у шоколадній сукні Louis Vuitton, для британьскої столиці обрала небесне вбрання Christian Dior, а у Нью-Йорку виглядала як справжня богиня у сукні Prada.

Dior

Prada

Louis Vuitton

Prada

Шарліз Терон

Вихід Шарліз Терон у мікро-шортах та блейзері Tom Ford by Haider Ackermann став вірусним в соціальних мережах, але не тільки на паризькій прем'єрі акторка виглядала ефектно. Для лондонської події акторка обрала драматичний оксамит Givenchy, а у Нью-Йорку також зробила ставку на білий від Christian Dior.

Christian Dior

Tom Ford

Christian Dior

Givenchy

Люпіта Ніонго

Люпіта Ніонго, якій дісталася роль Єлени Троянської, привернула нашу увагу золотим вбранням Nicholas Oakwell Couture, розкішною вишивкою на сукні Armani Privé та провокаційним образом з глибокими боковими розрізами Christian Cowan.

Nicholas Oakwell Couture

Armani Privé

Christian Cowan

Фото: Getty Images

Популярне на VOGUE