До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Як Віра Вонг відсвяткувала 73-річчя

Кроп-топ, розшитий рожевими лелітками, оголений живіт, діадема, рожеве волосся та мініспідниця: дизайнерка Віра Вонг відсвяткувала свій 73-й день народження.

Кожен публічний прояв дизайнерки Віри Вонг викликає ажіотаж. Недивно: в свої 73 вона виглядає феноменально. Злі язики люблять зазначати, що Віра ретушує свої фото. Але це жодним чином не заперечує той факт, що Віра, перші тусовки якої приходились ще на початок 70-х минулого сторіччя, – справжня діва.

Реклама

17 років свого життя Віра присвятила роботі фешн-редакторкою Vogue. У 19 вона жила в Парижі й тусувалася з Івом Сен-Лораном; потім повернулася до Нью-Йорка й стала завсідницею нічного життя міста і його культових закладів. Наприклад, на цьому фото, який зробив Білл Каннінгем, Вірі 29, і вона веселиться на дні народженні Елізабет Тейлор у клубі Studio 54.

Окрасою свята став чотириповерховий рожевий торт, прикрашений живими квітами.

Почесними гостями свята були доньки дизайнерки, 32-річна Сесілія та 29-річна Джозефін. Вони співали караоке разом з іменинницею та мали вигляд сестер, а не доньок.

Серед гостей була собака породи померанський шпіц на ім"я Лола. Лола позувала серез декорацій – рожевих півоній.

Лола@verawang

Упродовж вечора іменинниця змінювала своє вбрання. Сукню з тафти, в якій вона з'явилася на початку вечірки, поєднавши її з мінішортами та сріблястими босоніжками на високих підборах, Віра змінила на кроп-топ в лелітках та мініспідницю.


@verawang

@verawang

І вбрання дизайнерки, і декор свята став акомпанементом до оформлення напою, який почала випускати Віра. Це рожеве просекко Party Rose, що виходить під брендом Vera Wang та було представлене 22 червня цього року.


@verawang
@verawang

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.