Ненсі Пелосі ставить на рожевий і виграє

За польотом Ненсі Пелосі до Тайваню світ учора стежив не менш уважно, ніж за польотом людини до Космосу в середині XX століття. Приблизно три мільйони осіб одночасно спостерігали за траєкторією її літака, який супроводжували військові сили двох найсильніших держав – США та Китаю. Проте 82-річна Пелосі не здригнулася й таки приземлилася в аеропорту Тайбея, і водночас продемонструвала бездоганне знання модної дипломатії.

Ненсі Пелосі

До Тайваню Пелосі прилетіла в рожевому брючному костюмі ідеальної посадки. Піджак, що делікатно окреслює талію, прямі штани й взуття на підборах – одне з улюблених поєднань спікерки Палати представників США. У цій двійці вона мала не менш строгий вигляд, ніж будь-хто з політиків-чоловіків поруч, але колір вирізняв її. Показово, що її вибір припав саме на рожевий відтінок, який складно сприймати без гендерного прив’язування. Однак саме за допомогою нього Ненсі Пелосі дала зрозуміти, хоч який інфантильний колір її костюма, наміри вона має серйозні.

Важливо пам’ятати, що "жіночим" рожевий колір почали називати приблизно в 1940-х. Його, наприклад, дуже любила перша леді США Мамі Ейзенгауер, а грамотні маркетологи вправно почали використовувати його для просування саме жіночих товарів. Потім рожевий асоціювався з Джекі Кеннеді – саме в рожеву двійку Chanel з твіду була вдягнена перша леді в момент вбивства її чоловіка Джона Кеннеді.

Сьогодні ж рожевий – це колір, що відіграє важливу роль у світовій політиці. Можна лише згадати "Марш жінок" у 2017 році, коли першого дня після інавгурації Дональда Трампа на протест вийшли тисячі людей, і рожевий став їхнім символом. Тоді й сама Пелосі підтримала протестувальників виходом у рожевому костюмі. Щоправда, тоді її вибір припав на насичену його версію – фуксію.

Ненсі Пелосі

Історія пам’ятає ще кілька не менш яскравих виходів, коли робота з кольором допомагала Ненсі Пелосі. Наприклад, якось вона з’явилася в Палаті представників у жовтому костюмі, який всіх приголомшив. І вона досягнула мети — їй було конче потрібно донести до присутніх усю важливість теми про права жінок на вільний доступ до протизаплідних засобів. Також багато експертів відзначають її вихід у яскраво-червоному пальті Max Mara, яке вона вибрала для зустрічі з Дональдом Трампом, одним зі своїх опонентів.

Ненсі Пелосі

Режисер Баррі Дженкіс тоді сказав: "Вона чудово розуміла, навіщо вдягла того дня пальто саме такого кольору, щоб вийти в ньому з Овального кабінету. Це я і називаю м’якою силою в дії, що використовує моду як зброю, небезпечнішу за мачете". Сьогодні Ненсі Пелосі знову це засвідчила.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.