До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось
КУПИТИ КВИТКИ

Королева Іспанії Летиція підтримала українців у війні проти Росії

3 березня королева Іспанії Летиція відвідала благодійну зустріч Mutua Madrileña, яка підтримує соціальні проєкти в Мадриді. Дружина короля Філіпа VI не стала дотримуватися традиційного королівського нейтралітету та підтримала український народ у війні з Росією. Летиція з’явилася на публіці у вишиванці, яка є важливим символом української культури.

Королева Іспанії Летиція

Традиційно монархи не беруть участі в політичних конфліктах і війнах, але в нинішній ситуації ігнорувати російську агресію не змогла навіть іспанська королівська родина. На восьмий день насильницького вторгнення Росії в Україну королева Іспанії виступила з промовою перед присутніми на сцені. Королева Летиція – не єдина перша леді, яка підтримала Україну цього тижня. Зокрема, перша леді Латвії Андра Левіте висловила свою підтримку українському народові в білій версії вишиванки, а Джилл Байден одягла сукню з вишитим соняшником на рукаві.

Королева Іспанії Летиція

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.