Найяскравіші вінтажні виходи Кендалл Дженнер

Кендалл Дженнер, поряд зі своєю старшою сестрою Кім Кардаш’ян, Беллою Гадід та Ріанною, тривалий час була затятою поборницею вінтажної моди й накопичила за ці роки разючу колекцію рідкісних дизайнерських речей. Як і в багатьох інших знаменитостей, її одержимість почалася з дизайнів Жана-Поля Готьє, зокрема низки колекційних речей кінця 1990-х — початку 2000-х.

Кендалл Дженнер у сукні Dolce & Gabbana з колекції весна-літо 2001 року з принтом робота, натхненим Хаджиме Сораяма, серпень 2022

Відтоді Дженнер розширила список вінтажних покупок і додала такі бренди, як Prada, Givenchy й Gucci. Їй вдається легко інтегрувати архівні речі у власний повсякденний гардероб — для появи на весіллі в друзів або на пляжі. Дженнер ніколи не боялася додати свій штрих в образ (згадаємо спідницю Dolce & Gabbana 1990-х, яку зірка носила як сукню). Так, на власному прикладі Кендалл Дженнер демонструє, як легко може бути носити вінтажні речі. Ми зібрали її найкращі вінтажні образи за цей час.

За матеріалами: vogue.co.uk

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.