Про жінку: нова колекція суконь Tanya Bohdan

Українська модель і стилістка Таня Богдан створила першу капсульну колекцію з десяти вечірніх суконь та аксесуарів. "Я мріяла представити цю колекцію 8 березня в Києві, проте 24 лютого мої мрії, як і мрії всіх українців, було зруйновано… У нашу країну прийшла війна", – розповідає дизайнерка.

Попри всі трагічні події, Богдан таки зважилася представити колекцію, в яку було вкладено стільки сил. Сталося це на благодійному вечері підтримки українського кінематографу в межах Канського фестивалю. Це вийшов дуже символічний збіг, тому що авторів колекції надихнув на її створення саме світ кіно. "Початкова концепція бренду – згадати те, що ти жінка. Через ковід ми всі полюбили спортивний одяг, але жіночність – це про сукні".

Чорний, білий, червоний, пір‘я, сукня-смокінг – при створенні колекції Тетяна надихалась класичним кінематографом. "Однією з моїх улюблених сцен в кіно є момент, коли Аль Пачіно та Габріель Анвар танцюють танго у фільмі Scent of a Woman. Що б не трапилося – навіть війна – ми не повинні втрачати свою жіночність. В цьому наше натхнення і наша сила", – підсумовує дизайнерка.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.