До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Pandora оголосили початок співпраці з платформою UNITED24

Офіційний дистриб’ютор бренду Pandora в Україні оголосив початок співпраці з фандрейзинговою платформою UNITED24. Частину прибутку з продажів намистини "Любов до України" ювелірний бренд перераховуватиме на напрямок "Медична допомога". Мета проєкту — зібрати 500 000 грн, які будуть спрямовані на покриття нагальних медичних потреб фронту й тилу.

Pandora

"Як офіційний дистриб’ютор бренду Pandora в Україні, ми чітко усвідомлюємо, що кожен внесок у наближення нашої перемоги є вагомим та важливим, — коментує Денис Овдієнко, генеральний директор компанії AMADEO. — Сьогодні, вибираючи намистину "Любов до України", ви цілеспрямовано допомагаєте рятувати життя та здоров’я українців, які стоять на варті світової безпеки. Ця срібна прикраса виконана у формі серця, оздоблена жовто-блакитною емаллю та має символічне гравіювання "Україна" із червоним емалевим сердечком. Вона є уособленням безмежної любові та гордості, а також нагадуванням про рідну країну тим, хто далеко від дому".

Реклама
Pandora

"За 6 місяців роботи UNITED24 об’єднала довкола допомоги Україні сотні тисяч донорів зі 110 країн світу, а загальна сума зібраних благодійних коштіів перевищила 210 мільйонів доларів. Ми пишаємося співпрацею з найкращими світовими брендами, які не залишилися осторонь війни і використовують силу свого імені, щоб підтримувати нашу країну у цю визначальну мить. Упевнена, що українське сердечко від Pandora стане найбажанішою прикрасою як в Україні, так і за її межами!", – додає координаторка платформи UNITED24 Ярослава Гресь.

Намистина "Любов до України" ексклюзивно представлена в українських магазинах бренду та на офіційному сайті. Долучитися до проєкту може кожен охочий, замовивши намистину за посиланням.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.