До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

#моякультурнаброня: нова колекція JUL x Ukrainian Folks

Масмаркет бренд жіночого одягу JUL втретє об’єднався з етнографічним візуальним щоденником Ukrainian Folks для продовження фольклорної колаборації навколо українських народних та естрадних пісень.

JUL x Ukrainian Folks

Головним завданням співпраці завжди була інтеграція українського фольклору в сучасний контекст, але з 24 лютого життя дуже змінилося, а з ним і завдання. Сьогодні ми зрозуміли багато речей про загарбника. Але найголовніші висновки ми вкотре зробили про себе, про велич нашого народу: ворог може знищити інфраструктуру і позбавити нас виробництва, перетворити міста на попіл, але є речі, які він не відбере ніколи – нашу культуру, нашу історію, нашу народну спадщину. Росіяни століттями намагалися викорінити українську культуру, але вона безсмертна. Українська культура сама себе відтворює, і так буде завжди. Нині – найліпший час, щоб вкотре звернутися до коріння і розповісти про нього світові.

Реклама
JUL x Ukrainian Folks

JUL x Ukrainian Folks

Для цього JUL та Ukrainian Folks використали дві українські народні пісні та один романс: "Несе Галя воду", "Ой, у вишневому саду" та "Чорнії брови, карії очі" — романс авторства мовознавця Костянтина Думитрашка, який через широку розповсюдженість часто хибно вважають народною композицією. До колекції увійшли сумка-шопер та вісім варіацій футболок для жінок і чоловіків в різних кольорових варіаціях та написах, але вже традиційно не оригінальних, а перекладених англійською мовою музичними сервісами. Так, "Несе Галя воду" стала Galya Carries Water, "Ой, у вишневому саду" — Oh, In the Cherry Orchard, "Чорнії брови, карії очі" — Black Brows, Brown Eyes.

Засновниця бренду JUL Юлія Логвін розповідає: "JUL завжди був, є і буде про Україну. Командою ми довго думали, з чого ми можемо почати наше "відродження". І зрозуміли, що якщо не почнемо з нашої колаборації з Ukrainian Folks, то ви нас не зрозумієте. Чесно кажучи, ми самі себе б не зрозуміли".

JUL x Ukrainian Folks

JUL x Ukrainian Folks

JUL x Ukrainian Folks

Окремо JUL та Ukrainian Folks звертаються до тих, у кого є речі з попередньої колаборації: "Ми закликаємо всіх, у кого є наші речі з колаборації: якщо у вас є доступ до них зараз, одягайте їх. Нехай вони стануть вашим оберегом та вашою броньою, а можливо, і зброєю. Нехай вони стануть для вас ще одним нагадуванням про те, за що ми сьогодні боремося. Робіть світлини в речах та позначайте їх хештегом: #моякультурнаброня". Колаборація доступна до придбання з 12 травня на сайті бренду jul.ua. 25% від прибутку будуть перераховані благодійній організації "Повернись живим" на озброєння наших захисників та захисниць.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.