Люксоптика передає медикаменти на 15 мільйонів гривень медичним закладам Харкова

Всеукраїнська мережа "Люксоптика" передає закладам охорони здоровʼя міста Харкова лікарські засоби на суму майже 15 мільйонів гривень. Згодом їх розподілять серед інших лікарень і поліклінік Харкова з огляду на потреби установ.

Компанія невпинно допомагає країні в боротьбі із загарбниками. Так, з 1 березня "Люксоптика" безплатно передала ЗСУ 35 404 контактні лінзи та розчини, 9511 оптичних лінз і оправ, 2000 балістичних окулярів та 1043 інші товари для зору, а також безоплатно перевірила зір 3923 військовим.

"З перших днів повномасштабного вторгнення Росії ми започаткували програму соціальної допомоги військовим — передаємо контактні лінзи, окуляри, перевіряємо зір. Чому саме Харків? Цей регіон на передовій, і там є багато як цивільних, так і військових, які потребують допомоги. А ще наша компанія родом з Харкова. Там ми відкрили першу "Люксоптику", більшість нашого топменеджменту — харків’яни", — коментує CEO компанії Олексій Свистун.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.