Гімн індивідуальності: нова колекція українського бренду Bendus

Українська модна індустрія продовжує розвиватися попри все, відкриваючи нові імена. Одне з них – бренд Bendus, заснований дизайнеркою Кариною Бендус.

Bendus

"У мене немає мети обмежувати себе тією чи іншою модною тенденцією, – розповідає дизайнерка. – Наше життя настільки різноманітне сьогодні, що і гардероб хочеться зібрати відповідний. Кожен образ із цієї колекції – це можливість проявити себе, підкреслити індивідуальність, але почуватися комфортно упродовж дня".

Bendus

До колекції увійшли речі для будь-якого настрою – грайливий картатий костюм з укороченим жакетом і мініспідницею, брючна двійка з панк-настроєм у шотландську клітинку, ансамблі зі струмливого шовку, леопард і навіть веселковий принт. Останній, до речі, символізує кохання – почуття, яке не має жодних меж і обмежень. "Як холодна пора року змінює теплу, так на зміну ніжності, грайливості, легкості у колекціях Bendus приходять сміливість, рішучість і впевненість", – описує Карина Бендус свою нову колекцію і пропонує святкувати життя щодня, насолоджуватися кожною його миттю й не забувати оточувати себе яскравими фарбами. Обличчям колекції та бренду стала модель Катерина Лупеко, яка у своєму образі якраз і втілює усі ці грані.

Bendus
Bendus

Ще одним способом висловити все різноманіття почуттів стали для дизайнерки фактури – шовк, льон, бавовна та оксамит. Один дарує відчуття комфорту, інший змушує відчути себе жіночною, а ще інший має по-королівськи розкішний вигляд. Вибір лише за вами.

Bendus

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.