До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Міські джунглі: Fabiana Filippi представляють нову капсульну колекцію

У новому сезоні Fabiana Filippi запросили Едварда Бʼюкенена, першого креативного директора бренду Bottega Veneta, переосмислити основні цінності та спадщину бренду шляхом створення капсульної колекції, що складається з одягу, повного творчих мотивів, ідеального синтезу міського стилю та комфорту.

Fabiana Filippi
Fabiana Filippi

Розмірковуючи про концепцію міської архітектури, яка піддається вторгненню природи, Едвард Б’юкенен був натхненний нью-йоркським High Line. Знаменита набережна, оточена зеленню, є чітким відсиланням до філософії Fabiana Filippi і прихильності бренду до сталого розвитку та навколишнього середовища. Дизайн капсульної колекції характеризується об’ємними лініями, продуманими пропорціями та контрастними текстурами. Абсолютним головним героєм є трикотаж – символ Fabiana Filippi та серце його історії.

Реклама
Fabiana Filippi
Fabiana Filippi

Капсула Highline уособлює повноцінний гардероб під гаслом розкоші та функціональності, де позачасові моделі оновлюються завдяки вишуканим деталям, кольоровим блокам і несподіваним поєднанням різних матеріалів, які створюють захопливу гру контрастів. Довгі кардигани і светри з кашеміру та мохерової вовни створюють такий необхідний комфорт, а штани, сорочки та бомбери з віскози надають легкості. Окрім вовни, колекція містить махрові світшоти, одяг з бавовняного попліну та вицвілий денім.

Fabiana Filippi
Fabiana Filippi

Аксесуари нової капсули також переосмислені в трикотажному ключі. Поясна сумка з кашеміровим покриттям стає однозначним проявом стилю, що повторюється бейсболками, шарфами та оригінальною баскою. Домінують нейтральні кольори: нюдовий, кремовий і меланжовий у поєднанні з відтінками помаранчевого, червоного та фіолетового, а також оливково-зеленими, сірими та чорними акцентами.

Fabiana Filippi
Fabiana Filippi

Капсульна колекція HIGHLINE в повному обсязі представлена в столичному бутику Fabiana Filippi на третьому поверсі ТЦ "Мандарин Плаза". Телефон: +380674869535.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.