До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось
КУПИТИ КВИТКИ

Back to Black: український бренд GUDU показав нову колекцію в Будапешті

Українські модні дизайнери продовжують свою міжнародну ходу. Цього разу наші бренди прийняв у себе в гостях Будапешт — у межах Budapest Central European Fashion Week, за підтримки Ukrainian Fashion Week, свої нові колекції представили відразу кілька брендів. Найбільші овації викликало шоу GUDU.

GUDU весна-літо 2023

Нова колекція стала квінтесенцією того, за що цю українську марку люблять по всьому світу, – сильний характер, майстерна робота з чорним кольором, тонка гра в чоловіче/жіноче та бездоганний крій жакетів.

Реклама
GUDU весна-літо 2023

GUDU весна-літо 2023
GUDU весна-літо 2023

"За жакетами до нас повертаються від сезону до сезону, вони дають змогу експериментувати з формою та пропорціями, але водночас слугують окрасою жіночого тіла й увиразнюють силу характеру, — розповідає дизайнер. — По суті, вся колекція і віддзеркалює моє бачення, з чим і як можна комбінувати наші жакети. Мені хотілося запропонувати зрозумілий конструктор з якісного, комфортного, однак не безликого одягу".

GUDU весна-літо 2023
GUDU весна-літо 2023
GUDU весна-літо 2023

Залишається відданим дизайнер у новому сезоні й іншим своїм пристрастям – вінтажному деніму й техніці печворк. Поєднати їх Мдінарадзе вирішив у серії речей, серед яких склав повноцінні панно зі шматочків деніму всіх відтінків сірого й чорного. Особливо ефектний вигляд ця техніка мала на класичному тренчі, який завдяки такому рішенню мав зухваліший і навіть бунтівничий характер. Однак для шанувальників стриманіших образів дизайнер представив на подіумі лаконічні чорні сукні, елегантні спідниці-олівці та монохромні боді. Ідеальним доповненням для цих образів стало лаконічне взуття ще одного молодого українського бренду Pashkina Shoes.

GUDU весна-літо 2023
GUDU весна-літо 2023
GUDU весна-літо 2023
GUDU весна-літо 2023
GUDU весна-літо 2023

"Останні шість місяців засвідчили, що чесність із самим собою — це найголовніше, — додає дизайнер. — Ця колекція саме про це". Гості, що зібралися, точно відчули цю щирість. Цього дня на честь українського бренду звучали найдовші овації.

Лаша Мдінарадзе

Фото: Юрій Яцкулич

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.