Як створювали обручку Дженніфер Лопес із зеленим діамантом

Колекція вишуканих ювелірних прикрас Дженніфер Лопес не поступається навіть культовій колекції Елізабет Тейлор, особливо, коли йдеться про обручки. За свої 53 роки співачка носила пів дюжини різник каблучок на безіменному пальці, однак та, яку вибрав для неї її нинішній чоловік Бен Аффлек, безсумнівно, найунікальніша.

Дженніфер Лопес Instagram/@jlo

Згадаємо каблучку з рожевим діамантом від Harry Winston, яку Лопес отримала від лауреата премії "Оскар" у 2002 році. "Я подивилася на перстень і була шокована, — розповідала Джей Ло журналістці Даяні Соєр на початку нульових. — Це була найвеличніша річ". А після новин про заручини Лопес рожевий камінь завважки 6,10 карата, який на той час оцінювали приблизно в 1 мільйон доларів, спровокував моду на кольорові діамантові каблучки.

Друга каблучка для заручин Джей Ло від Аффлека ще рідкісніша – із зеленим діамантом у центрі від Beverly Hills Diamonds. Крім того, що зелений колір є другим найрідкіснішим відтінком діаманта (червоний займає перше місце), зелений колір має особливе значення для Лопес. "Я завжди кажу, що зелений — мій щасливий колір, — розповіла співачка на своєму вебсайті On The J-Lo. — Я зрозуміла, що в моєму житті було багато моментів, коли відбувалися дивовижні речі, а я була вдягнена в зелене".

У Beverly Hills Diamonds підтверджують, що відтінок діаманта робить каблучку Лопес особливою з різних причин. "Серед діамантів фантастичних кольорів зелене каміння природного кольору з насиченим відтінком є одним з найрідкісніших і найжаданіших", — розповів фахівець з діамантів Ілан Португалі, який раніше працював у Van Cleef & Arpels та Harry Winston, після того, як Дженніфер Лопес і Бен Аффлек поділилися новинами про їхні заручини. У своєму Instagram Португалі зазначив, що колір "синхронізує природу та спокій" та асоціюється з "удачею й процвітанням". Окрім того, Аффлек вирішив не залишати рожевих діамантів у минулому. Португалі допоміг акторові придбати подарунок на день народження для Джей Ло: пару зелених діамантових сережок в оправі з рожевими каменями.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.