Браслет-каф: гучне повернення яскравої прикраси

Що спільного між Розі Гантінгтон-Вайтлі, Беллою Гадід і Олівією Вайлд? Вони підтримують зіркове повернення браслетів-кафів. У вересні Вайльд і Гантінгтон-Вайтлі обрали чорні та сріблясті моделі від Saint Laurent, а Гадід посилила тенденцію до обʼємних ювелірних прикрас: одного разу завдяки образу, який модель доповнила браслетом від Jennifer Fisher, а вдруге – з кафами від Michael Kors.

Розі Гантінгтон-Вайтлі, Олівія Вайлд, Белла Гадід

Дизайнери також доводять, що кричущий аксесуар не повинен залишатися лише на подіумах. Є кілька скульптурних форм, які гідні стати центром будь-якого вбрання. Наприклад, витончені повністю чорні образи, показані під час презентації Alaïa восени 2022 року. Так, браслети-кафи, схожі на корсет, нагромаджені один на одного, підносять цей вихід на нову висоту. LaQuan Smith і Alexander McQueen ще раз довели, наскільки яскравим процесом може бути поєднання крупнокаліберних прикрас.

Alaїa
LaQuan Smith
Alexander McQueen

Не варто також думати, що зірковий момент таких браслетів настане сьогодні, а завтра мине. Прийдешньої весни цей тренд набере ще більших обертів завдяки моделям, поміченим у весняно-літніх колекціях Tory Burch, Khaite та Bally 2023. Тож уже зараз робіть ставку на поєднання металу та геометричних силуетів.

Bally
Tory Burch
Khaite

Vogue.ua зібрав 11 браслетів-кафів, які варто додати до своїх образів уже цього сезону.

Текст: Alexis Bennett

За матеріалами vogue.com.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.