Зі сталі: Катерина "Пташка" Поліщук виконала Гімн України

16 жовтня футбольні фанати стали свідками такого очікуваного українського класико – київське "Динамо" вийшло проти донецького "Шахтаря", але це був не єдиний сюрприз, який чекав на них на полі. Так, гостями матчу стали легендарні захисники "Азовсталі" – Михайло Діанов і Катерина "Пташка" Поліщук. Михайлові довірили зробити перший символічний удар на полі, а "Пташка", голос якої полонив усіх українців, виконала Гімн України перед матчем.

Нагадаємо, що Михайло Діанов і Катерина "Пташка" Поліщук були звільнені з російського полону 21 вересня в межах великого обміну, завдяки якому багато азовців змогли повернутися додому. Михайло Діанов в одному з інтерв’ю поділився, що планує відкрити свій цех з металооброблення, але перед цим вирушить на лікування до США, щоб відновити дієздатність руки.

Михайло Діанов

Катерина зараз також проходить реабілітацію та відновлення, але водночас не забуває про свої два великі хобі – мотоцикли та співи. За словами дівчини, саме вони допомагають їй після полону повертатися до нормального життя. У якості вбрання для події Катерина обрала довгу жовту сукню Yuliya Magdych з патріотичної колекції бренду. Сукня, вишита трояндами, має переосмислений фасон кафтану. Жовтий колір нагадує про золоті поля української пшениці, в той час як троянди символізують любов. "Світлий, вільний і водночас стриманий образ, який дуже резонує з моїм внутрішнім світом – яскравий та позитивний, проте сильний, послідовний та незламний", – говорить про обрану сукню Катерина. Нагадаємо, що дизайнерка бренду Юлія Магдич створила патріотичну колекцію для підняття бойового духу в тилу та в знак впевненості у неминучій перемозі України, а спів "Пташки" став символічною подією як для вболівальників футболу, так і для кожного українця.

Катерина Поліщук

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.