До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

#VOICESOFNATION: Олександра Заріцька виконує "Чом ти не прийшов"

Vogue UA разом із ЦУМ Київ продовжує #VOICESOFNATION – проєкт з участю українських артистів і зірок спорту, спрямований на промоцію української пісні й поезії та підтримку нашої країни у світі. Наступна його учасниця – співачка Олександра Заріцька (KAZKA), яка вибрала для виконання народну лемківську пісню "Чом ти не прийшов".

"Ця пісня одна з улюблених у моєму дитинстві. Ми співали цю пісню з бабусею перед сном, і поки не заспіваємо весь список з пісень, ніхто спати не лягав", – згадує Олександра Заріцька.

Реклама

Довідка Vogue:

ЦУМ Київ – єдиний в Україні класичний універмаг, у якому представлені найкращі світові бренди одягу, взуття, товари для дітей і дому тощо. У портфоліо універмагу сьогодні можна побачити як імена відомих іноземних брендів – Marni, Stella McCartney, Victoria Beckham та Proenza Schouler, так і видатних українських дизайнерів – Anna October, Litkovskaya, GUDU, Frolov, Bobkova. Підтримка української моди, культури та молодих талантів завжди була серед головних цінностей універмагу.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.