У Національній Філармонії відбудеться концерт, присвячений загиблим жінкам-воїнам

17 вересня в Національній Філармонії відбудеться концерт Київського камерного оркестру, що дістав назву "Чорне намисто". Концерт присвячений жінкам-воїнам, що загинули під час боротьби за незалежність України. У проєкті "Чорне намисто" поєднано музику й артвідео, його авторка — українська художниця ZINAIDA.

Київський камерний оркестр

На слухачів очікує особлива програма. Оркестр під керівництвом диригентки Наталії Пономарчук виконає програму з творів сучасних жінок-композиторів України. Це музика Алли Загайкевич, Вікторії Польової, Любави Сидоренко, Ганни Гаврилець.

Артпроєкт "Чорне намисто"

Доповненням до музичної програми стануть інсталяції художниці ZINAIDA, натхнені традиційними українськими обрядами, а також героїнями творів Тараса Шевченка. Наскрізний символ цих відео — чорне намисто. "Зазвичай в українській культурі намисто барвистого кольору, але зараз ми проживаємо складні часи, тому наречена одягнена в чорне намисто замість яскравого. Бо вона втрачає, і земля наша має втрати", — розповідає художниця.

Перформанс художниці ZINAIDA для артномера Vogue UA, 2017

Проєкт присвячено пам’яті жінок-воїнів, що загинули під час війни росії в Україні. Солісти вечора — скрипаль Кирило Бондар та Володимир Литвиненко (гобой).

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.