ONUKA о том, как создавался новый трек Zenit

Zenit – новый трек группы ONUKA, который звучит, как гуцульская веснянка 21 века: дерзкая, динамичная, с энергичным грувом. После пластинки MOZAЇКА 2018 года, наполненной социальными месседжами, у группы новый этап: "Это история о другой стороне серого, а порой и жестокого мира. Когда солнце достигает своего зенита, все тени вокруг растворяются, страхи людей исчезают", – обьясняет лидер группы Ната Жижченко.

О том, как создавался трек, и почему в нем звучит детский хор, Ната Жижченко рассказала Vogue.ua:

"Tрек став такою собі збіркою усього, чим ми пишаємось у нашій музиці. У записі можна почути і цимбали, і варган, і бандуру, і духові. Також у цьому треку є семпли із давніх платівок, які я знайшла в Чернігові. Це записи мого дідуся, які називаються "Троїста музика". Старовинні звуки трембіт, які чутно у синглі, взяті саме з них. На бек-вокалі можна почути дітей із колективу "Зернятко". Річ у тім, що першочергово мені хотілося передати цією роботою настрій старовинної гуцульської дитячої пісні. Потім концепція змінилася, а от грайливий, колядувальний, так би мовити, настрій залишився.

Сингл написали ще у грудні минулого року. Щоправда, він багато разів був переробленим і зазнав чимало трансформацій. Кожного разу, коли здавалося, що ми закінчили роботу, я прослуховувала його і ми знову поверталися до студії. Змінювалося звучання, концепція запису… І так минали місяці. Хоч би як, я завжди була впевненою в одному: ZENIT — це історія про літо, сонце, віру у світлу частину світу, в якому ми живемо.

Ми вперше представили цей трек на українських радіостанціях у день сонцестояння. Для мене це важливо. Взагалі я вірю у всевишню справедливість: це можна назвати релігією, природними силами, багатобожжям або язичницькими віруваннями. Втім, я знаю точно, що таке відчуття вселенської справедливості у житті і поза його межами існує. Якби цього не було, не було би змісту взагалі в людській моралі. У свідомості людини".

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.