Що треба знати про "Венздей" — новий серіал Netflix про родину Адамсів

Культовий режисер Тім Бартон дебютує на телебаченні зі своєю версією "Сімейки Адамсів". Бартон зняв для Netflix серіал про Венздей Адамс. Прем’єру заплановано на 23 листопада.

Що ми знаємо про сюжет

Цікаво (і не дивно), що саме Тім Бартон був одним з перших режисерів, яких продюсери залучили до фільму "Сімейка Адамсів" у 1991 році. Тоді Бартон навіть почав розробляти сценарій, однак через зайнятість (режисер працював над виробництвом фільму "Бетмен повертається") він відмовився, і його місце в режисерському кріслі посів Баррі Зонненфельд. Але 30 років по тому Бартон повертається до історії про родину Адамсів і знімає серіал "Венздей" про містичну дівчинку з косами — доньку Мортіші й Гомеса Адамсів.

Новий серіал з восьми епізодів показує Венздей студенткою Академії Невермор та є першою історією про дорослішання. Дівчинка як звичайний підліток заводить друзів і ворогів, та водночас — як зовсім незвичайна дитина — намагається опанувати своїми екстрасенсорними здібностями, зупинити жахливе вбивство жителів міста й розгадати надприродну таємницю, яка вплинула на її сім’ю 25 років тому. І все це паралельно з розвитком нових стосунків. Що ж, бути підлітком ніколи не буває легко...

Хто в головних ролях

Виконавиця головної ролі — Дженні Ортена. Їі Венздей Аддамс — учениця середньої школи, яка намагається співіснувати зі своїми надприродними здібностями. Кетрін Зета-Джонс зіграє її матір Мортішу, а Луїс Гузман — пристрасного батька Гомеса. Гвендолін Крісті, зірка серіалу "Гра престолів", також з’являється в серіалі: вона грає директорку школи, що конфліктує з родиною Аддамсів через особисту історію з Мортісією, яка є її однокласницею. Цікаво те, що Крістіні Річчі, яка зіграла Венздей у фільмі Баррі Зонненфельда в 1991 році, також дісталася головна роль — кого вона зіграла, дізнаєтеся трохи нижче.

Трейлер

Судячи з трейлеру, нас очікує захопливе дійство. Ми бачимо, як Венздей оселяється в Nevermore — захоплюється фехтуванням, лякає своїх нових однокласників і показує, що вправно стріляє з лука. "Таємні товариства, приховані бібліотеки, чудовисько-вбивця. Які ще сюрпризи чекають?" — вигукує вона за кадром. Також у трейлері ми нарешті дізнаємося, кого ж втілила на екрані Крістіна Річчі: вона грає міс Торнгілл, вчительку, яка бере Венздей під свою опіку.

Як підготуватися до прем’єри

З чого почати? Можна знов закохатися у веселе сімейство завдяки телешоу 1964 року, мультфільму "Ханна-Барбера" 1992 року та свіжим анімаційним фільмам, та ми радимо почати з культових фільмів, номінованих на премію "Оскар". Перший, "Сімейка Аддамсів", знято в 1991 році — це легка й весела стрічка, але продовження, "Цінності сім’ї Аддамсів", набагато вишуканіше й містичніше, тож точно надовго запам’ятається.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.