5 стрижок для тих, хто хоче позбутися зайвого

Після майже пів року війни виникає нестерпне бажання позбутися зайвого. Інтуїтивно хочеться відстригти волосся разом зі страшними спогадами. Про те, чому у війну жінки стрижуть волосся, ми писали тут. А сьогодні пропонуємо 5 ідей стрижок від відомих українських майстрів. Ці зачіски тішитимуть красою та простотою укладання.

@erteqoob.salon

Стиліст зачісок, засновник Erteqoob Андрій Крупчинський – один з найвидатніших перукарів Києва, добре знаний у Європі. Його перфекціоністський підхід до справи відомий інсайдерам та професіоналам індустрії. І це благословіння Боже для клієнта: стрижки від Крупчинського мають ефектний вигляд та легко укладаються.

Назви в цієї стрижки немає: "Я не даю назв роботам, які створюю", – каже Андрій, – але закордонні видання з погляду зрозумілої для більшості площини називають це 'pixie' або інколи навіть "боб". Він пояснює, що це точна стрижка з м’яким силуетом і текстурами, дизайном ліній. "Така форма – максимально комфортна для повсякденного використання та в різних подачах стайлінгу. Її можна створювати на будь-яких структурах волосся", – додає Андрій.

@gor_par

Гіпстерська перукарня на Обсерваторній – це таке ж культове місце, як Каштан, ZigZag та Syndicate. За небанальними сміливими стрижками – тільки сюди. Але тут не люблять творчість заради творчості: до прикладу, ця стрижка розв’язує складне завдання: додати об’єму тонкому волоссю. На олівець!

@hazehairdressingbar

Haze розміщується на Рейтарській – цим багато чого сказане. Тут вміють і люблять поєднувати минуле й сучасність. Як у цій стрижці боб, яка знову в усіх інстаграмах світу.

@sytnikovsalon

Олександр Ситніков може гордо називатися метром, але він не з таких. Творчий пошук та жага експериментів з формою й кольором – це фішка його салону на Тарасівський та власного стилю роботи. Ця зачіска для співачки Inia (Катя Рогова) може видаватися канонічною та визначеною, проте Катя показує, що носити її можна безліччю різних способів.

@brave.wave

До кучерявого волосся потрібен особливий підхід. Це добре знає експертка в роботі з кучерявим і хвилястим волоссям, стилістка зачісок, засновниця салону Brave Wave Катерина Чорна. Вона застосовує прогресивні методи стрижок і догляду, завдяки чому допомагає розкрити природну красу кучерів.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.