Брів більше немає: головний тренд майбутньої весни

Відростити, випрямити, зробити пухнастими, зафіксувати милом, пофарбувати, надати вигину... Скільки й чого ми робили з бровами – страшно згадувати. Настав момент, коли про всі маніпуляції можна забути. Брови більше не в моді.

Фото: архів VOGUE

Хоч яку форму мали та хоч якими завширшки були брови в останні сто років, всі візажисти дотримувалися спільної думки: брови загострюють зовнішність та слугують облямуванням для очей. 2022 став роком, коли всі постулати щодо брів похитнулися. Сьогодні брови переживають ренесанс – не в тому сенсі, що знову стають популярними, а в тому, що їх всіляко маскують. Ми бачили щось подібне на картинах Джорджоне й Да Вінчі, пам’ятаєте?

Подіуми наступного сезону майорять свідченнями: брови більше не в моді. Їх просвітлюють, роблять максимально непомітними, маскують. І якщо раніше це були точкові приклади для найсміливіших, то сьогодні це перетворилося на потужний тренд. І головне правило наступної весни: якщо ви носите просвітлене волосся, то треба римувати його з просвітленими бровами. Це тільки спершу лячно. Звикнемо.

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.