До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Діва

24 серпня – 23 вересня

Традиційний VOGUE-гороскоп на 2024-й: чого очікувати знакам зодіаку, на що звернути особливу увагу, які події чекають у стосунках, коханні, діловій сфері. За підтримки брендів краси Prada Beauty, Armani Beauty, Yves Saint Laurent Beauty та Lancôme.

Загальний прогноз на рік для всіх знаків зодіаку

Новий 2024 рік знаменується поступовим переходом Плутона в знак Водолія. Транзит найповільнішої планети означає необхідність свідомого духовного розвитку, свободи вибору, здобуття й усвідомлення цінності знань, об’єднання й однодумності заради справедливості та прогресивного розвитку людства.

2024 рік багато обіцяє в астрологічному сенсі та має достатньо сприятливих періодів для початку нових проєктів, укладання угод та ухвалення важливих життєвих рішень. Для тих, хто планує майбутній рік і бажає максимально ефективної реалізації, астрологія пропонує такі вдалі періоди в цьому році: з 12 січня до 13 березня, з 28 квітня до 4 серпня, з 30 серпня до 15 вересня, з 5 жовтня до 25 листопада.

Не варто упереджено ставитися й до того, що 2024-й — переступний, адже в ньому на один день більше для добрих справ і розвитку.

Загальний прогноз для знаків Землі

Для представників знаків Землі — Тельця, Діви та Козорога — важливим акцентом року є ваша відкритість до змін, пошук новітніх рішень та незвіданих раніше можливостей. Цього року ви — першопрохідці та реформатори у всьому, де інші будуть вагатися, однак захоплено спостерігатимуть, як ви підійнялися на нову вершину досягнень у кар’єрі та життєвій реалізації.

Діва

Одна з головних рис Діви — перфекціонізм. Представники цього знаку ретельні та прискіпливі, обожнюють порядок, організовані й логічні. Їхнє кредо — мінімалізм та практичність. Втім, Діви ніколи не бояться яскравих кольорів, неочікуваних прийомів і віртуозно їх поєднують. Якщо б Діви були брендом одягу, це був би Dries Van Noten.

Обличчя: тональна основа з матовим ефектом, що надає шкірі сяйва, All Hours Foundation Luminous Matte у відтінку LW7, тональна основа з ефектом сяйва Touche Eclat Le Teint у відтінку B30, стійкий коректор-хайлайтер Touche Eclat High Cover у відтінку 1,5 Beige;
Очі: набір тіней Couture Palette Color Touch у відтінку №01 Paris; туш з ефектом штучних вій Volume Effet Faux Cils у відтінку №2 Rich Brown;
Губи: фіолетовий колір з палетки тіней Couture Palette Color Clutch у відтінку №01 Paris, все – Yves Saint Laurent Beauty

2024 рік для Дів особливо важливий в розвитку та укріпленні партнерських стосунків — як особистих, так і ділових.

Саме цей рік принесе самотнім Дівам можливість почати будувати довгострокові стосунки, а тим, хто в парі, — вкотре впевнитися, що обраний партнер є саме тією людиною — надійною, зрілою, такою, що вписується у ваш життєвий план на довгі роки.

Що ж стосується ділового партнерства, Дівам важливо фіксувати обов’язки офіційними угодами та дотримуватися законів і процедур, що діють в тій чи іншій країні. Цьогоріч у Дів є можливість утвердитися в бізнес-партнерстві, що стане вигідним, продуктивним та стабільним у розвитку.

У другому кварталі 2024 року Дівам слід переглянути свою фінансову поведінку, тверезо оцінити результати своєї праці в матеріальному еквіваленті та почати кроки до змін у кращий бік.

У першій половині 2024 року Дівам щаститиме у вирішенні питань юридичного або бюрократичного характеру, здобутті знань та навчанні. Це підніме їхню впевненість у своїй експертності та професіоналізмі. Дівам не варто нехтувати можливістю публічних виступів та публікацій, адже саме завдяки таким проявам у другій половині року їх очікують кар’єрні успіхи, досягнення, перемоги в конкурсах та тендерах.

Важливим меседжем цього року для Дів стане такий: саме час радикально вирішити питання залежностей та прив’язаностей до людей і життєвих ситуацій з минулого. Вони обмежують ваш світогляд і як наслідок — можливість особистісного розвитку.


Режисура, фото: Yulya Dahl @y_dahl
Стиль: Viktoria Filipova @filipovaviktoria
Відео: Evgen Borysenko @m4root
Макіяж: Ljudmyla Agakhanova @agakhanova_liu
Зачіски, грумінг: Julia Stets @stetsjulia
Освітлення: Oleksandr Mishchenko @helpmad
Асистентки стилістки: Anna Soli @soliloque.a, Margaryta Starkova @m.starkova
Асистент із зачісок: Ilya Kanishchev @eliuxins
Ретуш: Tanya Olifirenko @tani_retoucher
Астрологічний прогноз: Sophia Savych @sophia_savych_astro
Beauty-редакторка: Alyona Ponomarenko @alyonaponomarenko
Продюсер: Sasha Dudchenko @sashadudchenko
Моделі: Margarita @margarita_oliverivna @ecosmodels, Olga @olga.motovylets @girlsgirls_mgmt

ГОРОСКОП НА 2024 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.