Телець

21 квітня – 20 травня

На початку нового року ми будуємо плани та намагаємося зазирнути в найближче майбутнє, щоб дізнатися, що готує рік прийдешній.

Разом із платформою Strong & Precious, яка представляє найкращі українські ювелірні бренди, ми запитали у професійного астролога, чого сподіватися представникам 12 зодіакальних знаків попри випробування воєнного часу.

"Дайте мені точку опертя, і я зрушу світ!" — гасло представників знаків Землі на 2023 рік, який усіма способами спонукатиме послабити зайву обережність й опанувати продуктивну активність. Скрізь, де ви вкладатимете сили й час, є шанс отримати матеріальний результат і прокачати такі важливі для вас суперздібності, як терпіння, працьовитість, стійкість, надійність. Цього року представники знаків Телець, Діва, Козоріг — сміливі реалісти.

Пом’якшити гостроту щоденних викликів можуть допомогти прості та зрозумілі речі, як-от хобі. Одне з них — гончарство, традиційне для українців ремесло, яке не тільки демонструє глибокий зв’язок між минулим і сьогоденням, а й сприяє віднайденню душевного спокою та фокусуванню на важливому тут і зараз.

Браслет, каблучка, усе — Lutikі (Strong & Precious); бра, труси, усе — Katimo

У першій половині року представникам знака Тельця можна й варто уникати соціальної активності — щоб відпочити та поновити свої ресурси. Прагнення робити абищо створить лише ілюзію діяльності й призведе до помилок. Добре в цей період стати спостерігачем: не пришвидшуйте подій, перепочиньте віч-на-віч із собою. Сесії з психологом, медитації, духовні практики чи просто роздуми — ваші помічники. Цей період сприятливий для переоцінки своїх потреб, можливостей, здібностей і планування майбутнього.

Вже із середини травня результати рефлексії вкажуть напрями для зростання. Те, що задовольняло раніше, виявиться неактуальним, і бажання змінити стан справ постукає у ваше серце. Оптимістичний настрій і душевне піднесення, підтримка близьких людей та удача допоможуть вам. Якщо не піддаватися спокусам плисти за течією і залишити все, як було, є шанси закласти основу для особистого розвитку на найближчі 12 років. Налаштуйтеся на свій внутрішній камертон, почуйте ноту особистої свободи й відкритості новим можливостям — особливо це стосується представників знака Тельця, народжених 5—14 травня.

З липня по вересень — не найкращий період для інвазивних косметичних процедур і коштовного шопінгу, а також з’ясування стосунків. Натомість саме час провести ревізію власних скарбів і по-новому поглянути на те, що маєте: критично оцініть свій гардероб і прикраси, позбудьтеся непотрібних речей, відновіть втрачені взаємини та знайдіть час для коханих.

Що треба знати про платформу Strong & Precious?

Головна ідея Strong & Precious — представити українські ювелірні бренди широкій міжнародній спільноті та інсайдерам модної індустрії. Проєкт представляє потужний ювелірний потенціал України.

Немає особливого правила чи теми, яка об’єднує вибрані дизайни, окрім українського походження. На платформі представлені різноманітні типи та стилі ювелірних виробів: деякі з них більш архітектурні й складні, деякі — знаходять натхнення в національних традиціях і візерунках.

Назва Strong & Precious віддзеркалює поточний контекст, який об’єднує всіх українських дизайнерів, — яскраві ювелірні вироби та сильні характери.

Авторка гороскопа: Марина Губарева

Над зніманням працювали:

Фото: Andrew Grey
Освітлювач: Oleksander Mischenko
Стиль: Tetiana Nemchenko
Асистент стиліста: Vlad Askerov
Макіяж: Svetlana Rymakova
Зачіски: Pavel Lotnik
Сет-дизайн: OleksandraArsalani @mutabor_mutabor
Продюсер: MarinaSandugey-Shyshkina
Модель: KristyPonomar @InterModels


ГОРОСКОП НА 2023 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.