До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

Телець

21 квітня – 20 травня

Традиційний VOGUE-гороскоп на 2024-й: чого очікувати знакам зодіаку, на що звернути особливу увагу, які події чекають у стосунках, коханні, діловій сфері. За підтримки брендів краси Prada Beauty, Armani Beauty, Yves Saint Laurent Beauty та Lancôme.

Загальний прогноз на рік для всіх знаків зодіаку

Новий 2024 рік знаменується поступовим переходом Плутона в знак Водолія. Транзит найповільнішої планети означає необхідність свідомого духовного розвитку, свободи вибору, здобуття й усвідомлення цінності знань, об’єднання й однодумності заради справедливості та прогресивного розвитку людства.

2024 рік багато обіцяє в астрологічному сенсі та має достатньо сприятливих періодів для початку нових проєктів, укладання угод та ухвалення важливих життєвих рішень. Для тих, хто планує майбутній рік і бажає максимально ефективної реалізації, астрологія пропонує такі вдалі періоди в цьому році: з 12 січня до 13 березня, з 28 квітня до 4 серпня, з 30 серпня до 15 вересня, з 5 жовтня до 25 листопада.

Не варто упереджено ставитися й до того, що 2024-й — переступний, адже в ньому на один день більше для добрих справ і розвитку.

Загальний прогноз для знаків Землі

Для представників знаків Землі — Тельця, Діви та Козорогу — важливим акцентом року стане ваша відкритість до змін, пошук новітніх рішень та незвіданих раніше можливостей. Цього року ви — першопрохідці та реформатори у всьому, де інші будуть вагатися, однак захоплено спостерігатимуть, як ви піднялися на нову вершину досягнень у кар’єрі та життєвій реалізації.

Телець

Тельці — знак зодіаку, що характеризується практичністю, певною консервативністю, прагненням до комфорту. Вони не схильні до ризику, надають перевагу стабільності та виваженим рішенням. Спробуйте цього року beauty-образи в дусі "тиха розкіш": це насамперед класичні прийоми на кшталт стрілок та помади, макіяж на всі часи. Особлива порада для Тельців: помада L'Absolu Rouge Intimatte у відтінку 276 Timeless Romancе, яка пасує всім.

Обличчя: Тональна основа-стік Teint Idole Ultra Wear у відтінку 02; консилер та зволожувальна сироватка 2-в-1 Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Serum Concealer у відтінках 310N та 120N; пудрові рум'яна Blush Subtil у відтінку 351.
​​​​​​Очі: набір тіней Hypnôse у відтінку 01 French Nude; підводка для очей: №03 Green Metropolitan Matte та №04 Leading Lights Glitter; туш Hypnôse у відтінку 02,
Губи: помада L'Absolu Rouge у відтінку 276 Timeless Romance, все – Lancôme

Перше півріччя 2024 року буде надзвичайно успішним для Тельців завдяки сприятливому транзиту планети успіху та вдачі — Юпітеру. Останній принесе підтримку в усіх починаннях, досягненнях та бажаннях. Саме час проявляти себе, бути відкритими для нових пропозицій, що обов’язково принесуть наполегливим Тельцям можливість підвищити свій соціальний статус через кар’єру, партнерство, навчання та протекторат авторитетної людини.

У весняний період Тельцям слід очікувати різких змін у суспільному житті та трендах — це принесе неочікувані можливості. Варто без вагань підхоплювати запити суспільства, до того ж саме час висвітлювати власні напрацювання в тій сфері, яку Тельці культивували ще з середини 2019 року.

Друга половина 2024-го сприятлива для Тельців у фінансовій сфері. Можна розраховувати на зростання доходів, монетизацію від проєктів, що були розпочаті раніше та не давали обнадійливих результатів, а також на можливість здійснити цінну покупку, що покращить рівень життя.

Кінець року Тельцям варто присвятити вирішенню питань сімейного характеру, нерухомості, реконструкції та ремонту, але важливо утриматися від конфліктних ситуацій з рідними та близькими.

Важливе послання цього року та завдання Тельцям — переосмислити пріоритети. Є сенс переглянути щоденні рутинні справи, щоб знайти можливість більше відпочивати, усамітнюватися, навчатися новому та подорожувати.


Режисура, фото: Yulya Dahl @y_dahl
Стиль: Viktoria Filipova @filipovaviktoria
Відео: Evgen Borysenko @m4root
Макіяж: Ljudmyla Agakhanova @agakhanova_liu
Зачіски, грумінг: Julia Stets @stetsjulia
Освітлення: Oleksandr Mishchenko @helpmad
Асистентки стилістки: Anna Soli @soliloque.a, Margaryta Starkova @m.starkova
Асистент із зачісок: Ilya Kanishchev @eliuxins
Ретуш: Tanya Olifirenko @tani_retoucher
Астрологічний прогноз: Sophia Savych @sophia_savych_astro
Beauty-редакторка: Alyona Ponomarenko @alyonaponomarenko
Продюсер: Sasha Dudchenko @sashadudchenko
Моделі: Margarita @margarita_oliverivna @ecosmodels, Olga @olga.motovylets @girlsgirls_mgmt

ГОРОСКОП НА 2024 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.