До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Скорпіон

24 жовтня – 22 листопада

Традиційний VOGUE-гороскоп на 2024-й: чого очікувати знакам зодіаку, на що звернути особливу увагу, які події чекають у стосунках, коханні, діловій сфері. За підтримки брендів краси Prada Beauty, Armani Beauty, Yves Saint Laurent Beauty та Lancôme.

Загальний прогноз на рік для всіх знаків зодіаку

Новий 2024 рік знаменується поступовим переходом Плутона в знак Водолія. Транзит найповільнішої планети означає необхідність свідомого духовного розвитку, свободи вибору, здобуття й усвідомлення цінності знань, об’єднання й однодумності заради справедливості та прогресивного розвитку людства.

2024 рік багато обіцяє в астрологічному сенсі та має достатньо сприятливих періодів для початку нових проєктів, укладання угод та ухвалення важливих життєвих рішень. Для тих, хто планує майбутній рік і бажає максимально ефективної реалізації, астрологія пропонує такі вдалі періоди в цьому році: з 12 січня до 13 березня, з 28 квітня до 4 серпня, з 30 серпня до 15 вересня, з 5 жовтня до 25 листопада.

Не варто упереджено ставитися й до того, що 2024-й — переступний, адже в ньому на один день більше для добрих справ і розвитку.

Загальний прогноз для знаків Води

Представникам знаків Води — Раку, Скорпіону та Рибам — рік принесе можливості утвердження власних проєктів на соціальному рівні. Суспільство підхопить ваші ідеї, схвалить таланти та працю. Важливо не здаватися перед труднощами і дисципліновано продовжувати створювати та презентувати напрацювання в заданому темпі.

Скорпіон

Знак, який має славу найсексуальнішого, собі на умі, іноді — саркастичного та злого. Втім, навіть темна сторона Скорпіонів — неймовірно приваблива. Амбітні, вольові, вперті Скорпіони звикли приховувати свої справжні емоції. Найкраща beauty-порада для Скорпіонів — обирати smokey eyes у поєднанні з розкішними віями. Допоможе туш з ефектом штучних вій Mascara Volume Effet Faux Cils . Цей образ промовляє без слів.

Обличчя: Тональна основа для обличчя з матовим ефектом, що надає шкірі сяйва All Hours Foundation, SPF 39, у відтінку LN3; стійкий корректор-хайлайтер для корекції недоліків та надання сяйва шкірі обличчя Touche Eclat High Cover, у відтінку 0,75; в якості рум'ян — рожеві тіні з набору тіней Couture Colour Clutch Eyeshadow Palette у відтінку 1 Paris,
Очі: набір тіней Couture Colour Clutch Eyeshadow Palette у відтінку 1 Paris; туш з ефектом штучних вій Mascara Volume Effet Faux Cils у відтінках 01, 03
Губи: атласна стійка помада з ефектом догляду Rouge Pur Couture у відтінку 15; сяюча помада для губ насиченого кольору Rouge Pur Couture the Bold у відтінку 44, новинки, шукайте в точках продажу офлайн; все — Yves Saint Laurent Beauty

Новий 2024 рік принесе Скорпіонам зміни вподобань та цінностей в житті. Ті речі, що раніше тішили та наповнювали, перестануть приносити звичне задоволення. Це спонукатиме Скорпіонів шукати нові захоплення, дисципліновано виділяти час на отримання нових вражень, ретельно обирати те, що підходить саме на цьому етапі життя. У Скорпіонів, які мають хобі, з’явиться можливість вивести його на серйозніший рівень та монетизувати.

Весняний період дозволить Скорпіонам вийти з тіньового періоду, ізоляції та розпочати робочі проєкти завдяки інформації та знанням, що були накопичені раніше. Збільшиться обсяг вашої праці, зростуть потоки клієнтів і замовлень, які ви з ентузіазмом і з певною долею альтруїзму почнете опрацьовувати.

Скорпіонам важливо дбати про власне здоров’я та відновлення, дотримуватися балансу роботи й відпочинку, оздоровлюватися, приділяти увагу профілактиці.

У першому півріччі в Скорпіонів успішно виділена сфера партнерства, особистого та ділового вектору. Ви отримуватимете підтримку від близьких, друзів та оточення у вирішенні нагальних питань, — це допоможе вийти інший, більш серйозний рівень діяльності.

Для багатьох Скорпіонів цей рік знаменуватиметься важливими офіційними угодами, контрактами та укладанням шлюбу.

Друге півріччя пришвидшуватиме події в житті Скорпіонів, ухвалення важливих рішень, на які ви довго не зважувалися через форс-мажори. Сміливо вирішуйте кризові ситуації, оскільки саме в них приховані можливості розпоряджатися ресурсами, які не були доступні раніше.

Важливим акцентом цього року для Скорпіонів є відстоювання своїх цілей та бачення власного розвитку, попри критику та упередження оточення, а особливо опонентів. Будьте вірні собі та нікому не дозволяйте переходити ваші особисті кордони.

Режисура, фото: Yulya Dahl @y_dahl
Стиль: Viktoria Filipova @filipovaviktoria
Відео: Evgen Borysenko @m4root
Макіяж: Ljudmyla Agakhanova @agakhanova_liu
Зачіски, грумінг: Julia Stets @stetsjulia
Освітлення: Oleksandr Mishchenko @helpmad
Асистентки стилістки: Anna Soli @soliloque.a, Margaryta Starkova @m.starkova
Асистент із зачісок: Ilya Kanishchev @eliuxins
Ретуш: Tanya Olifirenko @tani_retoucher
Астрологічний прогноз: Sophia Savych @sophia_savych_astro
Beauty-редакторка: Alyona Ponomarenko @alyonaponomarenko
Продюсер: Sasha Dudchenko @sashadudchenko
Моделі: Margarita @margarita_oliverivna @ecosmodels, Olga @olga.motovylets @girlsgirls_mgmt

ГОРОСКОП НА 2024 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.