Скорпіон

24 жовтня – 22 листопада

На початку нового року ми будуємо плани та намагаємося зазирнути в найближче майбутнє, щоб дізнатися, що готує рік прийдешній.

Разом із платформою Strong & Precious, яка представляє найкращі українські ювелірні бренди, ми запитали у професійного астролога, чого сподіватися представникам 12 зодіакальних знаків попри випробування воєнного часу.

Представникам знаків Води — Рака, Скорпіона, Риб — рік нагадуватиме контрастний душ: то підноситиме догори і спонукатиме до відкритості та творчості, то занурюватиме на звичні глибини, даруючи опору та спокій. Цього року ви — завбачливі ентузіасти. Ваші уява та інтуїція будуть на висоті. Якщо у вас є заповітна мрія або ціль, саме ці здібності допоможуть швидше наблизитися до неї.

Чотири кафи, усе – Nomis (Strong & Precious)

У першому півріччі представникам знака Скорпіона варто урізноманітнити повсякденне життя. Наприклад, переглянути свої звички, оптимізувати розпорядок дня, налагодити харчування, проконсультуватися з фахівцем зі здорового способу життя, більше спілкуватися з домашніми улюбленцями. Ваш девіз: "Живемо тепер. Робимо те, що хочемо робити, і не виснажуємо себе". Така життєва філософія сприятиме вашій стресостійкості та посилюватиме емоційну гнучкість.

Квітень-травень принесуть впевненість у власних силах, нові надії та цілі. Вітер мандрів покличе в дорогу, знову здаватиметься, що добре там, де вас немає, — і, цілком можливо, ви це вкотре перевірите. Властиві представникам знака Скорпіона рішучість та ініціативність допоможуть знайти справу до душі. Це гарний час для початку нових проєктів та розвитку вже наявних для самоосвіти, розширення зв'язків, особливо із зарубіжними партнерами.

На початку літа варто звернути увагу на бізнес-стосунки й особисті взаємини. Емоційна напруженість, суперечки, боротьба амбіцій, інтриги, маніпуляції можуть призвести до фінансових збитків та перегляду партнерства. Але ваша виняткова витримка допоможе в цей період керувати своїми емоціями, знаходити компроміси і зрештою обернути конкурента на компаньйона. Навіть на такому тлі ймовірне виникнення нових зв'язків і комунікацій.

Що треба знати про платформу Strong & Precious?

Головна ідея Strong & Precious — представити українські ювелірні бренди широкій міжнародній спільноті та інсайдерам модної індустрії.
Проєкт представляє потужний ювелірний потенціал України.

Немає особливого правила чи теми, яка об’єднує вибрані дизайни, окрім українського походження. На платформі представлені різноманітні типи та стилі ювелірних виробів: деякі з них більш архітектурні й складні, деякі — знаходять натхнення в національних традиціях і візерунках.

Назва Strong & Precious віддзеркалює поточний контекст, який об’єднує всіх українських дизайнерів, — яскраві ювелірні вироби та сильні характери.

Авторка гороскопа: Марина Губарева

Над зніманням працювали:

Фото: Andrew Grey
Освітлювач: Oleksander Mischenko
Стиль: Tetiana Nemchenko
Асистент стиліста: Vlad Askerov
Макіяж: Svetlana Rymakova
Зачіски: Pavel Lotnik
Сет-дизайн: OleksandraArsalani @mutabor_mutabor
Продюсер: MarinaSandugey-Shyshkina
Модель: KristyPonomar @InterModels

ГОРОСКОП НА 2023 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.