До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Стрілець

23 листопада – 21 грудня

Традиційний VOGUE-гороскоп на 2024-й: чого очікувати знакам зодіаку, на що звернути особливу увагу, які події чекають у стосунках, коханні, діловій сфері. За підтримки брендів краси Prada Beauty, Armani Beauty, Yves Saint Laurent Beauty та Lancôme.

Загальний прогноз на рік для всіх знаків зодіаку

Новий 2024 рік знаменується поступовим переходом Плутона в знак Водолія. Транзит найповільнішої планети означає необхідність свідомого духовного розвитку, свободи вибору, здобуття й усвідомлення цінності знань, об’єднання й однодумності заради справедливості та прогресивного розвитку людства.

2024 рік багато обіцяє в астрологічному сенсі та має достатньо сприятливих періодів для початку нових проєктів, укладання угод та ухвалення важливих життєвих рішень. Для тих, хто планує майбутній рік і бажає максимально ефективної реалізації, астрологія пропонує такі вдалі періоди в цьому році: з 12 січня до 13 березня, з 28 квітня до 4 серпня, з 30 серпня до 15 вересня, з 5 жовтня до 25 листопада.

Не варто упереджено ставитися й до того, що 2024-й — переступний, адже в ньому на один день більше для добрих справ і розвитку.

Загальний прогноз для знаків Вогню

Представникам знаків Вогню (Овен, Лев та Стрілець) рік сприятиме в активній життєвій позиції. Здаватиметься, що не існує перешкод, які могли б захмарити ваш оптимізм, впевненість у собі та своїх силах. Секрет успіху прихований у потужній внутрішній роботі над собою, подоланні власних страхів та обмежень, після чого весь світ здаватиметься відкритим, повним можливостей та ресурсів.

Стрілець

Чарівні, везучі, харизматичні Стрільці — люди, які не здатні приховувати свої думки (надто цінними для оточення вони їх вважають). Борці за справедливість, прямолінійні, амбітні, вони нестримно генерують ідеї (з розрахунком на те, що прозаїчною частиною з їхнім втіленням займатиметься хтось інший). Чудові спікери, вони здатні обернути кого завгодно в свою віру. На шляху самореалізації Стрільців це ніколи не завадить.

Beauty-порада для цього вогняного знаку: робіть стрілки, вони точно принесуть удачу. Стане у пригоді водостійкий олівець для контуру очей Dessin Du Regard у відтінку 01 Yves Saint Laurent Beauty.

Обличчя: База під макіяж Top Secret Instant Moisture Glow, тональна основа, що надає шкірі сяйва, Touche Éclat Le Teint у відтінку B40, хайлайтер для обличчя Touche Éclat у відтінку 2,5; стійка помада для губ з матовим ефектом Rouge Pur Couture The Slim у відтінку 12, нанесена як рум'яна;
Очі: палетка тіней Couture Palette Color Clutch; водостійкий олівець для контуру очей Dessin Du Regard у відтінку 01, туш для екстремального об'єму вій Lash Clash у відтінку 01;
Губи: сатинова стійка помада з ефектом догляду Rouge Pur Couture у відтінку N15 — новинка, шукайте в точках продажу офлайн, все — Yves Saint Laurent Beauty.

У новому році Стрільці візьмуть на себе значну відповідальність у питаннях нерухомості та будівництва. Можливі ухвалення важливих рішень щодо переїзду, продажу наявного нерухомого майна заради розширення та покращення житлового простору в майбутньому. І вже наприкінці 2024 року ви зможете насолодитися очевидним результатом виконаної праці.

Цьогоріч у Стрільців відбудеться зміна інтересів. Ви відкриєте в собі нові таланти та захоплення, які буде цікаво розвивати. Прийде відчуття радості від можливості спілкуватися з друзями, рідними та цікаво проводити час.

На задній план для Стрільців відійдуть соціальна діяльність та розвиток проєктів з колишніми однодумцями через неактуальність і відсутність запиту в суспільстві. Але найголовніше — Стрільці прийдуть до внутрішнього бажання виокремити свою індивідуальність і припинити працювати на чужий авторитет заради досягнення сумнівних соціальних благ.

У першій половині року Стрільців очікує підйом в робочо-діловій сфері, можливість збільшення обсягів праці та збільшення персоналу. Ви маєте можливості зарекомендувати себе в своїй ніші та завоювати прихильність поважних клієнтів. Цього часу варто не забувати опікуватися власним здоров’ям, дотримуватися режиму дня, підтримувати здоров’я профілактичними процедурами.

У другому півріччі Стрільці помітять суттєве підвищення інтересу оточення до своєї персони. З’явиться можливість створювати цікаві колаборації, укладати вигідні партнерські угоди, відчувати підтримку, лобіювання та наставництво впливових людей.

Самотнім Стрільцям гармонійний транзит Юпітера принесе можливість укладання шлюбу.

Важливим уроком для Стрільців 2024 року є вирішення фінансової ситуації, що затягнулась, законним та справедливим шляхом. Не бійтеся сказати «ні», коли оточення зловживає вашою великодушністю.


Режисура, фото: Yulya Dahl @y_dahl
Стиль: Viktoria Filipova @filipovaviktoria
Відео: Evgen Borysenko @m4root
Макіяж: Ljudmyla Agakhanova @agakhanova_liu
Зачіски, грумінг: Julia Stets @stetsjulia
Освітлення: Oleksandr Mishchenko @helpmad
Асистентки стилістки: Anna Soli @soliloque.a, Margaryta Starkova @m.starkova
Асистент із зачісок: Ilya Kanishchev @eliuxins
Ретуш: Tanya Olifirenko @tani_retoucher
Астрологічний прогноз: Sophia Savych @sophia_savych_astro
Beauty-редакторка: Alyona Ponomarenko @alyonaponomarenko
Продюсер: Sasha Dudchenko @sashadudchenko
Моделі: Margarita @margarita_oliverivna @ecosmodels, Olga @olga.motovylets @girlsgirls_mgmt

ГОРОСКОП НА 2024 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.