До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Риби

21 лютого – 20 березня

Традиційний VOGUE-гороскоп на 2024-й: чого очікувати знакам зодіаку, на що звернути особливу увагу, які події чекають у стосунках, коханні, діловій сфері. За підтримки брендів краси Prada Beauty, Armani Beauty, Yves Saint Laurent Beauty та Lancôme.

Загальний прогноз на рік для всіх знаків зодіаку

Новий 2024 рік знаменується поступовим переходом Плутона в знак Водолія. Транзит найповільнішої планети означає необхідність свідомого духовного розвитку, свободи вибору, здобуття й усвідомлення цінності знань, об’єднання й однодумності заради справедливості та прогресивного розвитку людства.

2024 рік багато обіцяє в астрологічному сенсі та має достатньо сприятливих періодів для початку нових проєктів, укладання угод та ухвалення важливих життєвих рішень. Для тих, хто планує майбутній рік і бажає максимально ефективної реалізації, астрологія пропонує такі вдалі періоди в нинішньому році: з 12 січня до 13 березня, з 28 квітня до 4 серпня, з 30 серпня до 15 вересня, з 5 жовтня до 25 листопада.

Не варто упереджено ставитися й до того, що 2024-й — переступний, адже в ньому на один день більше для добрих справ і розвитку.

Загальний прогноз для знаків Води

Представникам знаків Води — Раку, Скорпіону та Рибам — рік принесе можливості утвердження своїх проектів на соціальному рівні. Суспільство підхопить ваші ідеї, схвалить таланти та працю. Важливо не здаватися перед труднощами і дисципліновано продовжувати створювати та презентувати напрацювання в заданому темпі.

Риби

Творчі, емпатичні, чутливі Риби — великі естети. У них багата уява, тонка душевна організація та здатність оточувати себе красою. Риби діляться на дві категорії: ті, що рухаються в потоці та насолоджуються процесом, і ті, що пливуть проти течії. Порада краси для Риб — використовувати вологі текстури в макіяжі — наприклад, блиск для губ L’Absolu Gloss Cream .


Обличчя: тональна сироватка-догляд Teint Idole Ultra Wear Care & Glow у відтінку 120N; консилер-сироватка Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Serum Concealer у відтінку 120N;
Очі: пудровий олівець для брів Brôw Shaping Powdery Pencil у відтінку 08; набір тіней Hypnôse у відтінку Hypnôse Palette 14; туш Hypnôse Drama у відтінку 01;
Губи: блиск для губ L’Absolu Gloss Cream у відтінку 319, все – Lancôme

Для Риб новий рік готує події, що вимагатимуть дисципліни, організованості та самоконтролю. Настав час для зосередженої роботи над собою та продуманої стратегії презентації себе в соціумі.

Уважно ставтеся до підказок долі, особливо коли помічатимете, що різноманітні проєкти, розпочаті раніше, перестали знаходити відгук та підтримку, розпилюють вашу увагу і не приносять очікуваного результату.

Це змусить Риб зосередитися на чомусь одному, знайти свою сильну сторону і ствердитися в ній. Для Риб, що гідно пройдуть так зване дорослішання, кінець року підготує плідний результат, що закріпиться на довгі роки.

Весняний період принесе Рибам нові можливості у фінансовій сфері, і тут багато залежить від ваших навичок, позиціонування особистого бренду та вмінь презентувати себе як експерта. Завершаться проекти, в яких Риби залежали від інших людей, які часто обмежували в розвитку, були тягарями відповідальності. Необхідно сприйняти це як життєвий урок: перш за все — дбати за свої інтереси, а не намагатися врятувати кожного, хто вас оточує.

У першій половині року для Риб складатимуться позитивні обставини в переміщеннях, локальних подорожах, навчанні, створенні освітніх проєктів, вигідних комерційних угодах, вдалій покупці автомобілю чи техніки. Не дивуйтеся, якщо Всесвіт запропонує вам можливість неочікуваного переїзду в інше місто, — ця пропозиція здатна допомогти Рибам органічно звільнитися від обтяжень на давно обжитому місці.

Друга половина року сприятлива для Риб у вирішенні питань сімейного характеру, нерухомості та її покращення, організації сімейної справи. Підтримка рідних допоможе вам з легкістю подолати всі виклики, не боятися масштабних проектів та втілити їх в життя.

Акцентом року для Риб є тема здоров’я, хронічних захворювань: для їхньої профілактики Рибам необхідно більше відпочивати, зупинятися в потоці поставлених задач та організовувати час для турботи про себе, делегуючи рутинні задачі на помічників.


Режисура, фото: Yulya Dahl @y_dahl
Стиль: Viktoria Filipova @filipovaviktoria
Відео: Evgen Borysenko @m4root
Макіяж: Ljudmyla Agakhanova @agakhanova_liu
Зачіски, грумінг: Julia Stets @stetsjulia
Освітлення: Oleksandr Mishchenko @helpmad
Асистентки стилістки: Anna Soli @soliloque.a, Margaryta Starkova @m.starkova
Асистент із зачісок: Ilya Kanishchev @eliuxins
Ретуш: Tanya Olifirenko @tani_retoucher
Астрологічний прогноз: Sophia Savych @sophia_savych_astro
Beauty-редакторка: Alyona Ponomarenko @alyonaponomarenko
Продюсер: Sasha Dudchenko @sashadudchenko
Моделі: Margarita @margarita_oliverivna @ecosmodels, Olga @olga.motovylets @girlsgirls_mgmt

ГОРОСКОП НА 2024 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.