До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

Терези

24 вересня – 23 жовтня

Традиційний VOGUE-гороскоп на 2024-й: чого очікувати знакам зодіаку, на що звернути особливу увагу, які події чекають у стосунках, коханні, діловій сфері. За підтримки брендів краси Prada Beauty, Armani Beauty, Yves Saint Laurent Beauty та Lancôme.

Загальний прогноз на рік для всіх знаків зодіаку

Новий 2024 рік знаменується поступовим переходом Плутона в знак Водолія. Транзит найповільнішої планети означає необхідність свідомого духовного розвитку, свободи вибору, здобуття й усвідомлення цінності знань, об’єднання й однодумності заради справедливості та прогресивного розвитку людства.

2024 рік багато обіцяє в астрологічному сенсі та має достатньо сприятливих періодів для початку нових проєктів, укладання угод та ухвалення важливих життєвих рішень. Для тих, хто планує майбутній рік і бажає максимально ефективної реалізації, астрологія пропонує такі вдалі періоди в цьому році: з 12 січня до 13 березня, з 28 квітня до 4 серпня, з 30 серпня до 15 вересня, з 5 жовтня до 25 листопада.

Не варто упереджено ставитися й до того, що 2024-й — переступний, адже в ньому на один день більше для добрих справ і розвитку.

Загальний прогноз для знаків Повітря

Для представників повітряних знаків — Близнюків, Терезів та Водолія — рік ознаменується активною інтелектуальною працею, усвідомленням того, як важливо висвітлювати власні напрацювання, та подальшою взаємодією з людьми, яка матиме ланцюгову реакцію. Слід очікувати сплеску цікавості та уваги до своєї роботи.

Терези

Терези — напевно, найбільші естети серед усіх знаків зодіаку. Вони не просто надихаються красою, вони живуть нею. Залежні від візуального, вони цінують гармонію, якої прагнуть завжди. Це, втім, часто заважає їм ухвалювати рішення. Природу Терезів найкраще підкреслюють ноти аромату Prada Paradoxe: композиція, побудована навколо амбри, неролі та квітки апельсину, могла б здатися звичайною, якби не нова синтетична молекула мускусу Serenolide — вона додає звучанню ніжного піднесення.

Обличчя: Тональна основа з матовим ефектом, що надає шкірі сяйва, All Hours Foundation Luminous Matte у відтінку LN3; стійкий коректор-хайлайтер Touche Éclat High Cover у відтінку 0,75; Губи: помада Rouge Pur Couture The Slim Glow Matte у відтінках 12, 23, 38, все – Yves Saint Laurent Beauty. Аромат: Paradoxe, Prada, з нотами білих квітів, неролі та ванілі

Новий рік принесе Терезам прагнення вдосконалюватися в професійній сфері, покращувати навички управління та контролю, делегувати задачі підлеглим та зосереджуватися на головному замість того, щоб розпорошуватися на дрібниці.

У щоденній праці не забувайте дбати про здоров’я, дотримуватися режиму та просити про допомогу, якщо відчуваєте, що не можете впоратися з викликами.

З початком весни Терези відчують внутрішні зміни, і це вплине на взаємини з оточенням. Відбудеться перегляд поточних стосунків, з'явиться можливість відчувати себе на рівних з партнером або трапиться доленосна зустріч, яка підсилить вашу віру в себе. Останнє знаменуватиме підйом у житті Терезів та впливатиме на інші сфери реалізації.

Перше півріччя готує Терезам багато неочікуваних фінансових випробувань. Терези можуть зіткнутися з кризою, але, швидко її подолавши, відкриють нові можливості заробітку, яких раніше не помічали.

Друге півріччя стане успішним для Терезів, що бажають підвищити свою освітню кваліфікацію, прагнуть публікувати наукові або творчі роботи, видавати книги або інший інтелектуальний продукт.

З'явиться можливість вирішити міграційні та (або) бюрократичні питання. Не нехтуйте можливістю подорожувати цьогоріч або ж здійснити поїздку в місце, куди давно мріяли потрапити.

Важливим уроком 2024-го для Терезів є подолання страху перед конфліктними ситуаціями. Вам варто вчитися говорити "ні" в ситуаціях, коли ви не готові діяти. І поготів — коли чиїсь ідеї суперечать вашим внутрішнім переконанням, а рішення — несправедливі для вашого колективу й однодумців.


Режисура, фото: Yulya Dahl @y_dahl
Стиль: Viktoria Filipova @filipovaviktoria
Відео: Evgen Borysenko @m4root
Макіяж: Ljudmyla Agakhanova @agakhanova_liu
Зачіски, грумінг: Julia Stets @stetsjulia
Освітлення: Oleksandr Mishchenko @helpmad
Асистентки стилістки: Anna Soli @soliloque.a, Margaryta Starkova @m.starkova
Асистент із зачісок: Ilya Kanishchev @eliuxins
Ретуш: Tanya Olifirenko @tani_retoucher
Астрологічний прогноз: Sophia Savych @sophia_savych_astro
Beauty-редакторка: Alyona Ponomarenko @alyonaponomarenko
Продюсер: Sasha Dudchenko @sashadudchenko
Моделі: Margarita @margarita_oliverivna @ecosmodels, Olga @olga.motovylets @girlsgirls_mgmt

ГОРОСКОП НА 2024 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.