Терези

24 вересня – 23 жовтня

На початку нового року ми будуємо плани та намагаємося зазирнути в найближче майбутнє, щоб дізнатися, що готує рік прийдешній.

Разом із платформою Strong & Precious, яка представляє найкращі українські ювелірні бренди, ми запитали у професійного астролога, чого сподіватися представникам 12 зодіакальних знаків попри випробування воєнного часу.

На представників знаків повітряної стихії — Близнят, Терезів і Водолія — чекає динамічний рік, який сприятиме проявам ініціативи в комунікації й інтелектуальній діяльності. Рушійними силами 2023-го стануть ваше натхнення, легкість і життєлюбність. А експертність, здатність до компромісів і підтримка надійних партнерів допоможуть досягти задуманого. Цього року ви — активні стратеги.

Пом’якшити гостроту щоденних викликів можуть допомогти прості та зрозумілі речі, як-от хобі. Одне з них — випікання, традиційне для українців ремесло, яке не тільки демонструє глибокий зв’язок між минулим і сьогоденням, а й сприяє віднайденню душевного спокою та фокусуванню на важливому тут і зараз.

Сережки, Yuval' Studios (Strong & Precious); топ, Isabel Marant Etoile (spazio.ua)

Перша половина року запам’ятається представникам знака Терезів динамічністю, азартом, чуттєвістю у сфері стосунків. Ви складете іспит на вміння обстоювати своє місце під сонцем, і найімовірніше — на відмінно. Ви конфліктуватимете, змагатиметеся з конкурентами, затято обстоюватимете свою точку зору. Переговори можуть бути емоційними, але в цьому процесі стане зрозуміло, за що йде бій і в якому напрямку рухатися далі. Схожа ситуація у взаєминах із коханими: якщо є правильне розуміння ролі конфлікту в сімейному житті, то італійські пристрасті сприятимуть емоційній розрядці — і, коли буде випущено пару, стосунки стануть міцнішими. До відома представників знака Терезів, народжених з 16 до 23 жовтня: ваші діти вимагатимуть більшої уваги до себе. Перша половина року — сприятливий період для зміцнення емоційного зв'язку з ними.

У другому півріччі ймовірні ситуації, які складатимуться мимо вашої волі — це особливо стосується тих, хто народився з 8 по 16 жовтня. Якщо у вас є стратегія змін, цей етап може стати стартом для них, або ж сама ситуація підкаже, що і як настав час змінити. Потребуватиме перегляду, можливо, ваше ставлення до фінансів. Якщо необхідно взяти кредит або позичити гроші, будьте пильні: супутні витрати можуть виявитися більшими, ніж очікували. Вересень-жовтень — період вашої максимальної енергії, яка шукатиме, куди б себе спрямувати. На цей випадок варто мати в запасі кілька креативних ідей, аби почати реалізовувати їх і не змарнувати час.

Що треба знати про платформу Strong & Precious?

Головна ідея Strong & Precious — представити українські ювелірні бренди широкій міжнародній спільноті та інсайдерам модної індустрії. Проєкт представляє потужний ювелірний потенціал України.

Немає особливого правила чи теми, яка об’єднує вибрані дизайни, окрім українського походження. На платформі представлені різноманітні типи та стилі ювелірних виробів: деякі з них більш архітектурні й складні, деякі — знаходять натхнення в національних традиціях і візерунках.

Назва Strong & Precious віддзеркалює поточний контекст, який об’єднує всіх українських дизайнерів, — яскраві ювелірні вироби та сильні характери.

Авторка гороскопа: Марина Губарева

Над зніманням працювали:

Фото: Andrew Grey
Освітлювач: Oleksander Mischenko
Стиль: Tetiana Nemchenko
Асистент стиліста: Vlad Askerov
Макіяж: Svetlana Rymakova
Зачіски: Pavel Lotnik
Сет-дизайн: OleksandraArsalani @mutabor_mutabor
Продюсер: MarinaSandugey-Shyshkina
Модель: KristyPonomar @InterModels


ГОРОСКОП НА 2023 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.