До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Лев

23 липня – 23 серпня

Традиційний VOGUE-гороскоп на 2024-й: чого очікувати знакам зодіаку, на що звернути особливу увагу, які події чекають у стосунках, коханні, діловій сфері. За підтримки брендів краси Prada Beauty, Armani Beauty, Yves Saint Laurent Beauty та Lancôme.

Загальний прогноз на рік для всіх знаків зодіаку

Новий 2024 рік знаменується поступовим переходом Плутона в знак Водолія. Транзит найповільнішої планети означає необхідність свідомого духовного розвитку, свободи вибору, здобуття й усвідомлення цінності знань, об’єднання й однодумності заради справедливості та прогресивного розвитку людства.

2024 рік багато обіцяє в астрологічному сенсі та має достатньо сприятливих періодів для початку нових проєктів, укладання угод та ухвалення важливих життєвих рішень. Для тих, хто планує майбутній рік і бажає максимально ефективної реалізації, астрологія пропонує такі вдалі періоди в цьому році: з 12 січня до 13 березня, з 28 квітня до 4 серпня, з 30 серпня до 15 вересня, з 5 жовтня до 25 листопада.

Не варто упереджено ставитися й до того, що 2024-й — переступний, адже в ньому на один день більше для добрих справ і розвитку.

Загальний прогноз для знаків Вогню

Представникам знаків Вогню (Овен, Лев та Стрілець) рік сприятиме в активній життєвій позиції. Здаватиметься, що не існує перешкод, які могли б захмарити ваш оптимізм, впевненість у собі та своїх силах. Секрет успіху прихований у потужній внутрішній роботі над собою, подоланні власних страхів та обмежень, після чого весь світ здаватиметься відкритим, повним можливостей та ресурсів.

Лев

Королевська впевненість у собі, прагнення бути в центрі уваги, небажання розмінюватися на дрібниці, дружня, але певною мірою монархічна дистанція з оточенням — це все риси, притаманні Левам. Вони люблять, коли Всесвіт обертається за їхнім бажанням, яке іноді навіть не вважають за потрібне артикулювати, — не царська це справа. Разом з тим благородні та віддані Леви можуть досягати видатних результатів у тому, за що беруться, а також здатні оточити турботою та любов'ю, захистити та вберегти.

Порада краси для Левів: хоч би який засіб макіяжу ви обрали, надайте перевагу тому, що містить сяйливі частинки. Така собі невидима beauty-корона для королівського знаку.

Обличчя: тональна основа з шовковистим ефектом Luminous Silk у відтінку 2, консилер для обличчя з ефектом природного сяяння шкіри Luminous Silk у відтінку 2; компактна сяйлива пудра для обличчя Luminous Silk у відтінку 4; сяйливі рум'яна для обличчя Luminous Silk у відтінку 50;
Очі: стійкі сяйливі рідкі тіні для повік Eye Tint у відтінку 2S і 46, сяйливі рум'яна для обличчя Luminous Silk у відтінку 50, туш для вій Eyes To Kill у відтінку 01, все — Armani Beauty

Рік принесе Левам зміни. На вас звалиться (або підсилиться, якщо вже існувала) відповідальність у сфері грошей та фінансових гарантій перед іншими. Левам, які є підприємцями або керують бізнесом, варто цілком серйозно поставитися до звітності перед організаціями-перевірниками, до вчасних виплат, до порядку у фінансовій документації. Та не сприймайте труднощі як перешкоди, — навпаки, розцінюйте їх як вказівку простору на сферу життя, яка потребує вдосконалення. Якщо взяти її під контроль упродовж 2024-го, наприкінці року Леви можуть отримати результат, що стане фундаментом на кілька років.

У весняний період в житті Левів розпочнуться процеси, пов’язані з оформленням документів та навчанням. Попри клопоти, це відкриє нові горизонти і спростить стосунки з бюрократичними установами, створить можливість вільно подорожувати, співпрацювати з іноземними партнерами, дасть позитивні зміни в житті через розширення світогляду та неочікуваний вихід на новий рівень у професійній діяльності.

Друге півріччя для Левів стане успішним для впровадження нових ідей та проєктів, розвитку соціальних мереж та особистого бренду. Для досягнення найкращих результатів Левам рекомендовано оточувати себе однодумцями, об’єднувати навколо себе людей зі спільними цінностями, переконаннями й метою.

Важливий урок для Левів 2024 року: навчіться гідно реагувати на критику, працювати з внутрішньою агресією та образами, достойно триматися не лише на людях, а й перед самим собою.


Режисура, фото: Yulya Dahl @y_dahl
Стиль: Viktoria Filipova @filipovaviktoria
Відео: Evgen Borysenko @m4root
Макіяж: Ljudmyla Agakhanova @agakhanova_liu
Зачіски, грумінг: Julia Stets @stetsjulia
Освітлення: Oleksandr Mishchenko @helpmad
Асистентки стилістки: Anna Soli @soliloque.a, Margaryta Starkova @m.starkova
Асистент із зачісок: Ilya Kanishchev @eliuxins
Ретуш: Tanya Olifirenko @tani_retoucher
Астрологічний прогноз: Sophia Savych @sophia_savych_astro
Beauty-редакторка: Alyona Ponomarenko @alyonaponomarenko
Продюсер: Sasha Dudchenko @sashadudchenko
Моделі: Margarita @margarita_oliverivna @ecosmodels, Olga @olga.motovylets @girlsgirls_mgmt

ГОРОСКОП НА 2024 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.