Близнята

21 травня – 21 червня

На початку нового року ми будуємо плани та намагаємося зазирнути в найближче майбутнє, щоб дізнатися, що готує рік прийдешній.

Разом із платформою Strong & Precious, яка представляє найкращі українські ювелірні бренди, ми запитали у професійного астролога, чого сподіватися представникам 12 зодіакальних знаків попри випробування воєнного часу.

На представників знаків повітряної стихії — Близнят, Терезів і Водолія — чекає динамічний рік, який сприятиме проявам ініціативи в комунікації й інтелектуальній діяльності. Рушійними силами 2023-го стануть ваше натхнення, легкість і життєлюбність. А експертність, здатність до компромісів і підтримка надійних партнерів допоможуть досягти задуманого. Цього року ви — активні стратеги.

Пом’якшити гостроту щоденних викликів можуть допомогти прості та зрозумілі речі, як-от хобі. Одне з них — випікання, традиційне для українців ремесло, яке не тільки демонструє глибокий зв’язок між минулим і сьогоденням, а й сприяє віднайденню душевного спокою та фокусуванню на важливому тут і зараз.

Кольє, Bevza (Strong & Precious)

Представники знака Близнят почуватимуться особливо комфортно в першій половині року, яка обіцяє активне спілкування, яскраві знайомства, розширення ділових контактів. Сила інтелекту, воля та рішучість будуть вашими помічниками. Люди, яких ви зустрінете, позитивно вплинуть на ваші поточні життєві та кар'єрні цілі. Ви можете брати участь у соціальних проєктах, семінарах, тренінгах, конференціях, на якийсь час стати меценатом або ментором. Все це дасть плоди в майбутньому. У компанії однодумців отримаєте чудовий емоційний досвід, а в разі потреби у пошуку рішення – підтримку.

У перші три місяці року ваша енергія та фізичні сили на піку, особливо це стосується представників знака Близнят, які народилися в червні. Це сприятливий час для прояву особистої ініціативи, завершення важливих справ і початку нових, активного відпочинку, навчання чи викладання.

Із середини травня інтенсивність подій довкола поступово знижуватиметься, а потреба утримати під контролем океан емоцій посилиться. У вас з'явиться можливість відчути силу інтуїції. Звертайте увагу на "знаки" зовні, аналізуйте їх, після цього ухвалюйте рішення. Важливо знайти сенс у тому, що ви робите, і сфокусуватися на чомусь одному найактуальнішому, не розпорошуючись на дрібниці. Якщо ви займаєтеся особистісним розвитком, є шанс поглибити розуміння свого "Я". Можливі несподівані інсайти щодо себе та інших людей. У цей період у вас є підтримка згори, енергія і сила.

Що треба знати про платформу Strong & Precious?

Головна ідея Strong & Precious — представити українські ювелірні бренди широкій міжнародній спільноті та інсайдерам модної індустрії. Проєкт представляє потужний ювелірний потенціал України.

Немає особливого правила чи теми, яка об’єднує вибрані дизайни, окрім українського походження. На платформі представлені різноманітні типи та стилі ювелірних виробів: деякі з них більш архітектурні й складні, деякі — знаходять натхнення в національних традиціях і візерунках.

Назва Strong & Precious віддзеркалює поточний контекст, який об’єднує всіх українських дизайнерів, — яскраві ювелірні вироби та сильні характери.

Авторка гороскопа: Марина Губарева

Над зніманням працювали:

Фото: Andrew Grey
Освітлювач: Oleksander Mischenko
Стиль: Tetiana Nemchenko
Асистент стиліста: Vlad Askerov
Макіяж: Svetlana Rymakova
Зачіски: Pavel Lotnik
Сет-дизайн: OleksandraArsalani @mutabor_mutabor
Продюсер: MarinaSandugey-Shyshkina
Модель: KristyPonomar @InterModels


ГОРОСКОП НА 2023 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.