До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

Близнюки

21 травня – 21 червня

Традиційний VOGUE-гороскоп на 2024-й: чого очікувати знакам зодіаку, на що звернути особливу увагу, які події чекають у стосунках, коханні, діловій сфері. За підтримки брендів краси Prada Beauty, Armani Beauty, Yves Saint Laurent Beauty та Lancôme.

Загальний прогноз на рік для всіх знаків зодіаку

Новий 2024 рік знаменується поступовим переходом Плутона в знак Водолія. Транзит найповільнішої планети означає необхідність свідомого духовного розвитку, свободи вибору, здобуття й усвідомлення цінності знань, об’єднання й однодумності заради справедливості та прогресивного розвитку людства.

2024 рік багато обіцяє в астрологічному сенсі та має достатньо сприятливих періодів для початку нових проєктів, укладання угод та ухвалення важливих життєвих рішень. Для тих, хто планує майбутній рік і бажає максимально ефективної реалізації, астрологія пропонує такі вдалі періоди в цьому році: з 12 січня до 13 березня, з 28 квітня до 4 серпня, з 30 серпня до 15 вересня, з 5 жовтня до 25 листопада.

Не варто упереджено ставитися й до того, що 2024-й — переступний, адже в ньому на один день більше для добрих справ і розвитку.

Загальний прогноз для знаків Повітря

Для представників повітряних знаків — Близнюків, Терезів та Водолія — рік ознаменується активною інтелектуальною працею, усвідомленням того, як важливо висвітлювати власні напрацювання, та подальшою взаємодією з людьми, яка матиме ланцюгову реакцію. Слід очікувати сплеску цікавості та уваги до своєї роботи.

Близнюки

Дуальна природа Близнюків визначає їхні риси характеру. Вони творчі, допитливі та сповнені цікавості до життя, обожнюють нове, захоплюються мистецтвом та культурою, ніколи не припиняють шукати себе. Один з головних страхів Близнюків — рутина та нудьга, тому вони часто в дорозі, в русі, на ходу. Порада краси для нетерплячих Близнюків — використовувати один засіб для макіяжу всього обличчя: наприклад, помада Lancôme L’Absolu Rouge Drama Matte у відтінку 274 French Tea, нанесена на повіки, вилиці та губи.

Обличчя: Тональна основа-сироватка Teint Idole Ultra Wear Care & Glow у відтінку 310N; консилер Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Serum Concealer у відтінку 310N; насичена помада з ультраматовим ефектом L’Absolu Rouge Drama Matte у відтінку 274 French Tea, нанесена як рум'яна та тіні;
Очі: пудровий олівець для брів Brôw Shaping Powdery Pencil у відтінку 02 Dark Blonde, все – Lancôme

2024 рік принесе допитливим Близнюкам участь у різноманітних соціальних програмах та проєктах, формування команди однодумців, втілення в життя важливих для суспільства ідей і задумів. На Близнюків, що активно просувають особистий бренд або компанію в соціальних мережах, врешті чекають популярність і впізнаваність.

Час висвітлити свої таланти й хобі, вони беззаперечно будуть помічені та підтримані.

В особистому житті Близнюкам можна буде розраховувати на стабільність, визначеність і новий рівень взаємин із партнером.

Кар’єрні справи вимагатимуть від Близнюків зосередженості та відповідального ставлення. Налаштовуйтеся на кропітку працю та утвердження у вашому професіоналізмі — і в четвертому кварталі 2024-го отримаєте заслужену винагороду: підвищення, визнання колег та опонентів.

Першу половину року Близнюкам рекомендовано присвячувати більше часу внутрішньому стану, вивчати себе, частіше усамітнюватися для роздумів та підготовки до масштабних проєктів, навчатися. А ось друга половина року стане успішною для особистих проявів, самопрезентації, здобуття нового рівня чи статусу в суспільстві. Особливу увагу слід приділити зовнішньому вигляду та іміджу, — важливо буде підкреслювати свою особистість.

Кінець 2024 року поставить перед Близнюками амбітний запит фінансового характеру. Це означатиме, що настає час оптимізувати витрати та заощадливо витрачати ресурси. Це допоможе покращити життя в перспективі майбутніх двох років.

Важливий акцент для Близнюків 2024 року — варто вчитися проявляти себе публічно, виділяти власну індивідуальність через знання й навички, здобуті в попередні роки, та рухати зміни на краще в суспільстві.


Режисура, фото: Yulya Dahl @y_dahl
Стиль: Viktoria Filipova @filipovaviktoria
Відео: Evgen Borysenko @m4root
Макіяж: Ljudmyla Agakhanova @agakhanova_liu
Зачіски, грумінг: Julia Stets @stetsjulia
Освітлення: Oleksandr Mishchenko @helpmad
Асистентки стилістки: Anna Soli @soliloque.a, Margaryta Starkova @m.starkova
Асистент із зачісок: Ilya Kanishchev @eliuxins
Ретуш: Tanya Olifirenko @tani_retoucher
Астрологічний прогноз: Sophia Savych @sophia_savych_astro
Beauty-редакторка: Alyona Ponomarenko @alyonaponomarenko
Продюсер: Sasha Dudchenko @sashadudchenko
Моделі: Margarita @margarita_oliverivna @ecosmodels, Olga @olga.motovylets @girlsgirls_mgmt

ГОРОСКОП НА 2024 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.