Козеріг

22 грудня – 20 січня

На початку нового року ми будуємо плани та намагаємося зазирнути в найближче майбутнє, щоб дізнатися, що готує рік прийдешній.

Разом із платформою Strong & Precious, яка представляє найкращі українські ювелірні бренди, ми запитали у професійного астролога, чого сподіватися представникам 12 зодіакальних знаків попри випробування воєнного часу.

"Дайте мені точку опертя, і я зрушу світ!" — гасло представників знаків Землі на 2023 рік, який усіма способами спонукатиме послабити зайву обережність й опанувати продуктивну активність. Скрізь, де ви вкладатимете сили й час, є шанс отримати матеріальний результат і прокачати такі важливі для вас суперздібності, як терпіння, працьовитість, стійкість, надійність. Цього року представники знаків Телець, Діва, Козоріг — сміливі реалісти.

Пом’якшити гостроту щоденних викликів можуть допомогти прості та зрозумілі речі, як-от хобі. Одне з них — гончарство, традиційне для українців ремесло, яке не тільки демонструє глибокий зв’язок між минулим і сьогоденням, а й сприяє віднайденню душевного спокою та фокусуванню на важливому тут і зараз.

Cережки, Rockah (Strong & Precious)

До кінця весни наймилішим девізом для представників знака Козорога буде "мій дім — моя фортеця". Облаштувати острівець комфорту, затишку, гармонії, емоційної захищеності допоможуть ремонт, оздоблення житла, купівля меблів або предметів інтер’єру. Це чудовий період для домашніх справ, поліпшення взаємин у родині, турботи про коханих, дітей, батьків. Якщо вам цікава історія свого роду, саме час почати збирати інформацію з цієї теми. Особливо це стосується тих, хто народився з 30 грудня до 14 січня: на початку року у вас підсиляться когнітивні здібності й здатність до ретроспекції. Народженим 18—20 січня зірки радять у період із січня до квітня переглянути свої методи роботи. Розвивайте, використовуйте лідерські якості, але не беріть на себе більше, ніж можете зробити. Навіть якщо ви звикли все контролювати або виконувати самотужки – шукайте компроміси, делегуйте завдання. Біжучи за інерцією навздогін досягненням, можна не помітити натяків організму, який прагне перепочити.

Друга половина року дасть творчу наснагу й можливість прикласти її до всіх життєвих сфер. Це час для спілкування, спільної діяльності, розвитку власних талантів, відпочинку, розваг — і щасливого батьківства. Якщо прорахувати всі ризики, можна вдало інвестувати в проєкти, орієнтовані на майбутнє. А для тих представників знака Козорога, хто народився 5—14 січня, це ще й сприятлива пора спробувати себе в новому хобі — акторській майстерності чи контемпорарі, блогерстві чи флористиці.

Що треба знати про платформу Strong & Precious?

Головна ідея Strong & Precious — представити українські ювелірні бренди широкій міжнародній спільноті та інсайдерам модної індустрії. Проєкт представляє потужний ювелірний потенціал України.

Немає особливого правила чи теми, яка об’єднує вибрані дизайни, окрім українського походження. На платформі представлені різноманітні типи та стилі ювелірних виробів: деякі з них більш архітектурні й складні, деякі — знаходять натхнення в національних традиціях і візерунках.

Назва Strong & Precious віддзеркалює поточний контекст, який об’єднує всіх українських дизайнерів, — яскраві ювелірні вироби та сильні характери.

Авторка гороскопа: Марина Губарева

Над зніманням працювали:

Фото: Andrew Grey
Освітлювач: Oleksander Mischenko
Стиль: Tetiana Nemchenko
Асистент стиліста: Vlad Askerov
Макіяж: Svetlana Rymakova
Зачіски: Pavel Lotnik
Сет-дизайн: OleksandraArsalani @mutabor_mutabor
Продюсер: MarinaSandugey-Shyshkina
Модель: KristyPonomar @InterModels


ГОРОСКОП НА 2023 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.