До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Козоріг

22 грудня – 20 січня

Традиційний VOGUE-гороскоп на 2024-й: чого очікувати знакам зодіаку, на що звернути особливу увагу, які події чекають у стосунках, коханні, діловій сфері. За підтримки брендів краси Prada Beauty, Armani Beauty, Yves Saint Laurent Beauty та Lancôme.

Загальний прогноз на рік для всіх знаків зодіаку

Новий 2024 рік знаменується поступовим переходом Плутона в знак Водолія. Транзит найповільнішої планети означає необхідність свідомого духовного розвитку, свободи вибору, здобуття й усвідомлення цінності знань, об’єднання й однодумності заради справедливості та прогресивного розвитку людства.

2024 рік багато обіцяє в астрологічному сенсі та має достатньо сприятливих періодів для початку нових проєктів, укладання угод та ухвалення важливих життєвих рішень. Для тих, хто планує майбутній рік і бажає максимально ефективної реалізації, астрологія пропонує такі вдалі періоди в нинішньому році: з 12 січня до 13 березня, з 28 квітня до 4 серпня, з 30 серпня до 15 вересня, з 5 жовтня до 25 листопада.

Не варто упереджено ставитися й до того, що 2024-й — переступний, адже в ньому на один день більше для добрих справ і розвитку.

Загальний прогноз для знаків Землі

Для представників знаків Землі — Тельця, Діви та Козорога — важливим акцентом року є ваша відкритість до змін, пошук новітніх рішень та незвіданих раніше можливостей. Цьогоріч ви — першопрохідці та реформатори у всьому, де інші будуть вагатися, однак захопливо спостерігатимуть, як ви підійнялися на нову вершину досягнень в кар’єрі та життєвій реалізації.

Козоріг

Козороги відомі своєю впертістю та цілеспрямованістю. Обережні та системні стратеги, Козороги не бояться брати на себе відповідальність і долати найважчі перешкоди. Для них важливий статус, звання й відзнаки, шана та визнання. Козорога важко пропустити в натовпі: він виставляє достаток і регалії на показ. Такий підхід характерний для Козорогів і у виборі макіяжу: вони віртуозно поєднують текстури та кольори, не бояться експериментувати та сповідують принцип: "Ми невибагливі. Нам достатньо найкращого".

Обличчя: зволожувальний праймер для обличчя Luminous Silk; тональна основа з шовковистим ефектом Luminous Silk у відтінку 5; консилер для обличчя з ефектом природнього сяяння шкіри Luminous Silk у відтінку 4; бальзам з відтінком для обличчя та повік Neo Nude Melting Color Balm у відтінку 50;
Очі: стійкі рідкі тіні для повік Eye Tint у відтінках 10S, 30M, 50S; олівець для контуру повік з шовковистим ефектом Smooth Silk у відтінку 4; туш для вій Eyes To Kill у відтінку 01;
Губи: замість помади – тонувальний бальзам для обличчя та повік Neo Nude Melting Color Balm у відтінку 50, все – Armani Beauty

Особливої уваги працелюбних Козорогів потребуватимуть виготовлення й очікування важливих документів, проходження перевірок в офіційних інстанціях, затяжні логістичні процеси, що пов'язані з транспортуванням та технікою, отримання інформації та її відповідальне опрацювання. Результати цієї місії Козороги отримають наприкінці 2024 року та зможуть з полегшенням братися до нових амбітних проєктів з відчуттям опори.

У весняний період 2024 Козорогам відкриються можливості для вирішення питань з нерухомістю, будівництвом, залагоджуванням сімейних запитів або ж переїзд і зміна близького оточення.

У питаннях кар’єри Козорогам слід бути реалістичними. Варто оцінювати перспективи сфери, в якій вони працюють, та холоднокровно обрубати напрямки, що віджили себе з часом та запитами суспільства. Це необхідно, щоб наприкінці року запропонувати світу досконалу, продуману робочу модель, яка допоможе утримувати баланс "родина — кар’єра" наступними роками.

Оптимізму й натхнення в життя Козорогів додаватиме приватна сфера: для багатьох цей рік стане сприятливим у коханні, приємних зустрічах, побаченнях, цікавому дозвіллі з друзями та в подорожах.

А у весняний період Козорогів чекають раптові зміни, спектр яких може коливатися від виграшів та незапланованої приємної відпустки до новин про поповнення в родині.

У другій половині 2024 року в Козорогів відкриються нові можливості в робочій діяльності, розширенні її масштабів. Тому варто в цей період дбати про себе та своє здоров’я, додавати оздоровчі програми, уважно ставитися до базових потреб організму.

Важливе завдання для Козорогів 2024 року — прискіпливо вивчити близьке оточення, виявити недобросовісну поведінку людини, якій Козоріг довгі роки довіряв у партнерсько-ділових відносинах. Це дасть можливість знайти відповідь на питання, чому раніше побудована система не працювала як слід, та виправити це.

Режисура, фото: Yulya Dahl @y_dahl
Стиль: Viktoria Filipova @filipovaviktoria
Відео: Evgen Borysenko @m4root
Макіяж: Ljudmyla Agakhanova @agakhanova_liu
Зачіски, грумінг: Julia Stets @stetsjulia
Освітлення: Oleksandr Mishchenko @helpmad
Асистентки стилістки: Anna Soli @soliloque.a, Margaryta Starkova @m.starkova
Асистент із зачісок: Ilya Kanishchev @eliuxins
Ретуш: Tanya Olifirenko @tani_retoucher
Астрологічний прогноз: Sophia Savych @sophia_savych_astro
Beauty-редакторка: Alyona Ponomarenko @alyonaponomarenko
Продюсер: Sasha Dudchenko @sashadudchenko
Моделі: Margarita @margarita_oliverivna @ecosmodels, Olga @olga.motovylets @girlsgirls_mgmt

ГОРОСКОП НА 2024 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.