Рак

22 червня – 22 липня

На початку нового року ми будуємо плани та намагаємося зазирнути в найближче майбутнє, щоб дізнатися, що готує рік прийдешній.

Разом із платформою Strong & Precious, яка представляє найкращі українські ювелірні бренди, ми запитали у професійного астролога, чого сподіватися представникам 12 зодіакальних знаків попри випробування воєнного часу.

Представникам знаків Води — Рака, Скорпіона, Риб — рік нагадуватиме контрастний душ: то підноситиме догори і спонукатиме до відкритості та творчості, то занурюватиме на звичні глибини, даруючи опору та спокій. Цього року ви — завбачливі ентузіасти. Ваші уява та інтуїція будуть на висоті. Якщо у вас є заповітна мрія або ціль, саме ці здібності допоможуть швидше наблизитися до неї.

Дві каблучки, усе – Yuval' Studios (Strong & Precious); сукня, BEVZA

У першій половині року світ влаштує представникам знака Рака перевірку на реалістичність планів і бажань. Виникатиме безліч, здавалося б, видатних можливостей і привабливих пропозицій — і хотітиметься їх не проґавити, скористатися з усіх одразу. Що вибрати — ось питання.

Із середини березня розпочнеться сприятливий період для перегляду власних цінностей і досягнень. Ситуації допоможуть відчути особисті кордони, приміряти до своєї натури нові знання з психології та філософії, а також культурні традиції різних країн. Цілеспрямованість, реалістичні очікування та організаторські здібності принесуть користь як у самоосвіті, так і навчанні інших. У квітні-травні розпорошення енергії на безліч справ може послабити ваші фізичні та матеріальні ресурси. Є сенс у цей час вибрати напрямок, де сподіваєтеся досягти найзначніших результатів, і докласти туди максимум зусиль.

Зберігайте спокій, і друга половина року ввімкне ваші інтуїцію та мудрість, запропонує цікаві соціальні проєкти, подарує позитивний досвід спілкування в соцмережах, спільнотах за інтересами або огорне теплом у компанії друзів. Особливо таланитиме в цьому представникам знака Рака, народженим з 22 червня до 9 липня.Липень-серпень принесуть впевненість у собі, ясність свідомості, що дасть додаткові ресурси для переговорів, комунікацій, інтелектуальної діяльності.Восени ж уникайте конфліктів і провокацій у сім'ї, натомість спрямуйте вашу енергію та ініціативу в мирне і творче русло домашніх справ.

Що треба знати про платформу Strong & Precious?

Головна ідея Strong & Precious — представити українські ювелірні бренди широкій міжнародній спільноті та інсайдерам модної індустрії.
Проєкт представляє потужний ювелірний потенціал України.

Немає особливого правила чи теми, яка об’єднує вибрані дизайни, окрім українського походження. На платформі представлені різноманітні типи та стилі ювелірних виробів: деякі з них більш архітектурні й складні, деякі — знаходять натхнення в національних традиціях і візерунках.

Назва Strong & Precious віддзеркалює поточний контекст, який об’єднує всіх українських дизайнерів, — яскраві ювелірні вироби та сильні характери.

Авторка гороскопа: Марина Губарева

Над зніманням працювали:

Фото: Andrew Grey
Освітлювач: Oleksander Mischenko
Стиль: Tetiana Nemchenko
Асистент стиліста: Vlad Askerov
Макіяж: Svetlana Rymakova
Зачіски: Pavel Lotnik
Сет-дизайн: OleksandraArsalani @mutabor_mutabor
Продюсер: MarinaSandugey-Shyshkina
Модель: KristyPonomar @InterModels

ГОРОСКОП НА 2023 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.