До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Рак

22 червня – 22 липня

Традиційний VOGUE-гороскоп на 2024-й: чого очікувати знакам зодіаку, на що звернути особливу увагу, які події чекають у стосунках, коханні, діловій сфері. За підтримки брендів краси Prada Beauty, Armani Beauty, Yves Saint Laurent Beauty та Lancôme.

Загальний прогноз на рік для всіх знаків зодіаку

Новий 2024 рік знаменується поступовим переходом Плутона в знак Водолія. Транзит найповільнішої планети означає необхідність свідомого духовного розвитку, свободи вибору, здобуття й усвідомлення цінності знань, об’єднання й однодумності заради справедливості та прогресивного розвитку людства.

2024 рік багато обіцяє в астрологічному сенсі та має достатньо сприятливих періодів для початку нових проєктів, укладання угод та ухвалення важливих життєвих рішень. Для тих, хто планує майбутній рік і бажає максимально ефективної реалізації, астрологія пропонує такі вдалі періоди в цьому році: з 12 січня до 13 березня, з 28 квітня до 4 серпня, з 30 серпня до 15 вересня, з 5 жовтня до 25 листопада.

Не варто упереджено ставитися й до того, що 2024-й — переступний, адже в ньому на один день більше для добрих справ і розвитку.

Загальний прогноз для знаків Води

Представникам знаків Води — Раку, Скорпіону та Рибам — рік принесе можливості утвердження своїх проєктів на соціальному рівні. Суспільство підхопить ваші ідеї, схвалить таланти та працю. Важливо не здаватися перед труднощами та дисципліновано продовжувати створювати та презентувати напрацювання в заданому темпі.

Рак

Складні, загадкові, нелогічні, занурені у власний внутрішній світ. Таємничі, закриті, вразливі. Це все про представників знаку Рак. Схильні до рефлексії, залежні від комфорту та безпеки, Раки люблять добрих друзів поруч, цікавляться мистецтвом, психологією та містикою. Ці люди дружні, але підпускають до себе лише обраних — і залишаються вірними їм. Підкреслити таємничу, сильну натуру Раків здатний новий Prada Paradoxe Intense, який поєднує ноти амбри, ванілі, білих квітів та фруктів.

Обличчя: тональна основа з шовковистим ефектом Luminous Silk у відтінку 5; консилер для обличчя з ефектом природнього сяяння шкіри Luminous Silk у відтінку 2; на щоках та повіках — сяйливі рум'яна Luminous Silk, у відтінку 52, усе — Armani Beauty
Аромат: інтенсивна парфумована вода Prada Paradoxe Intense

У новому році вагомою сферою в житті Раків стане навчання. Не останнє місце займатиме отримання всілякого роду дозвільних документів та співпраця з установами контролю задля подальшого розвитку та реалізації кар’єрних планів.

Будьте відкриті до знань, що розширяють ваш світогляд, гармонійно вибудовуйте взаємини з авторитетними людьми, керівництвом, вивчайте законодавство та дотримуйтеся його неухильно — і вже наприкінці року отримаєте бажаний результат.

Починаючи з весни, у Раків активуються кар’єрні амбіції. Відбудеться усвідомлення, що діяльність, якою ви займалися, вже вичерпала себе, а ви — досягли максимуму на своєму місці. Ці роздуми, а на додачу — можливості, які виникнуть ззовні, підштовхнуть Раків до змін у кар’єрі з можливістю переїзду або покращенням умов проживання.

Першу половину року позитивні зміни чекають Раків у сфері соціальних зв’язків, спілкуванні з однодумцями. Зростатимуть ваша популярність у соціальних мережах та визнання ваших заслуг, можливі перемоги в конкурсах, отримання грантів та втілення мрій.

Друга половина півріччя для Раків пройде в кропіткій праці, підготовці та вивченні напрямків, що вас цікавлять. Для багатьох Раків рік знаменуватиметься можливістю переїзду, міграції або подорожі в далекі країни.

Наприкінці року на Раків чекає переосмислення власних доходів і витрат, усвідомлення власної цінності як спеціаліста, гідне винагородження своєї праці в команді. Не зайвим буде підбити фінансові підсумки останніх років та стягнути капітал у свої руки; можливе повернення коштів боржниками, — це допоможе здійснити ваші особисті плани.

Важливим уроком 2024 року для Раків є сприйняття можливостей, які вам пропонує світ. Бажане й очікуване протягом останніх років могло вислизати з рук, перевіряючи Раків на прив’язаність і залежність. Щойно вони це відпустять, простір запропонує Ракам кращий та оптимальніший шлях розвитку.

Режисура, фото: Yulya Dahl @y_dahl
Стиль: Viktoria Filipova @filipovaviktoria
Відео: Evgen Borysenko @m4root
Макіяж: Ljudmyla Agakhanova @agakhanova_liu
Зачіски, грумінг: Julia Stets @stetsjulia
Освітлення: Oleksandr Mishchenko @helpmad
Асистентки стилістки: Anna Soli @soliloque.a, Margaryta Starkova @m.starkova
Асистент із зачісок: Ilya Kanishchev @eliuxins
Ретуш: Tanya Olifirenko @tani_retoucher
Астрологічний прогноз: Sophia Savych @sophia_savych_astro
Beauty-редакторка: Alyona Ponomarenko @alyonaponomarenko
Продюсер: Sasha Dudchenko @sashadudchenko
Моделі: Margarita @margarita_oliverivna @ecosmodels, Olga @olga.motovylets @girlsgirls_mgmt

ГОРОСКОП НА 2024 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.