До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

Овен

21 березня – 20 квітня

Традиційний VOGUE-гороскоп на 2024-й: чого очікувати знакам зодіаку, на що звернути особливу увагу, які події чекають у стосунках, коханні, діловій сфері. За підтримки брендів краси Prada Beauty, Armani Beauty, Yves Saint Laurent Beauty та Lancôme.

Загальний прогноз на рік для всіх знаків зодіаку

Новий 2024 рік знаменується поступовим переходом Плутона в знак Водолія. Транзит найповільнішої планети означає необхідність свідомого духовного розвитку, свободи вибору, здобуття й усвідомлення цінності знань, об’єднання й однодумності заради справедливості та прогресивного розвитку людства.

2024 рік багато обіцяє в астрологічному сенсі та має достатньо сприятливих періодів для початку нових проєктів, укладання угод та ухвалення важливих життєвих рішень. Для тих, хто планує майбутній рік і бажає максимально ефективної реалізації, астрологія пропонує такі вдалі періоди в цьому році: з 12 січня до 13 березня, з 28 квітня до 4 серпня, з 30 серпня до 15 вересня, з 5 жовтня до 25 листопада.

Не варто упереджено ставитися й до того, що 2024-й — переступний, адже в ньому на один день більше для добрих справ і розвитку.

Загальний прогноз для знаків Вогню

Представникам знаків Вогню (Овен, Лев і Стрілець) рік сприятиме в активній життєвій позиції. Здаватиметься, що не існує перешкод, які могли б захмарити ваш оптимізм, впевненість у собі та своїх силах. Секрет успіху прихований у потужній внутрішній роботі над собою, подоланні власних страхів та обмежень, після чого весь світ здаватиметься відкритим, повним можливостей та ресурсів.

Овен

Вибухові, запальні, енергійні Овни — постійно в русі. Іноді здається, що їхньою енергією можна живити електростанцію. Вони завжди прагнуть бути першими, але іноді електризують простір так, що, здається, він почне потріскувати яскравими спалахами. Амбітні, імпульсивні, Овни, втім — природжені керівники.

Порада краси для Овнів — підкресліть власний характер за допомогою яскравого кольору для губ — наприклад, блиску для губ Lip Maestro у відтінку 400, Armani Beauty.

Обличчя: зволожувальний праймер для обличчя Luminous Silk, хайлайтер для шкіри обличчя Fluid Sheer у відтінку 7, тональна основа з шовковистим ефектом Luminous Silk у відтінку 5, консилер для обличчя з ефектом природного сяяння шкіри Luminous Silk у відтінку 4, скули — бальзам з відтінком для шкіри обличчя та повік Neo Nude Melting Color Balm у відтінку 60,
Очі: туш для вій Eyes To Kill у відтінку 01,
Губи: блиск для губ Lip Maestro у відтінках 400 та 423, усе — Armani Beauty

2024 рік знаменується для Овнів доленосними змінами, адже цьогоріч цей знак буде активований чередою затемнень. Вони завжди віщують активність, початок та новизну, нові досягнення, привернення уваги оточення до вашої особистості, натхнення та наслідування вас іншими людьми.

Важливу роль для Овнів відіграватимуть партнерські стосунки та взаємодія з оточенням, — це можливість вийти на вищий рівень взаєморозуміння в поточних стосунках або ж оновити коло спілкування, що стане джерелом значних подій та змін.

Що ж стосується фінансової сфери життя, вона для Овнів також є багатонадійною. Варто очікувати, що результат вашої праці буде відплачений у 2024 році, особливо в першому півріччі. Сприятливий транзит Юпітера й Урана запропонує представникам знаку Овен можливість отримати матеріальні блага та закріпитися на вищому фінансовому рівні завдяки новизні, технологіям та активній взаємодії із суспільством.

Друга половина 2024 року стане для Овнів успішною щодо питань оформлення документів, організації подорожей, результативної інтелектуальної праці, вигідних комерційних угод та затребуваності вашого ремесла через рекомендації близького оточення.

Попри те, що зовні здаватиметься, ніби успіхи даються Овнам легко та безперешкодно, ключовим секретом для вас є внутрішня робота, самодисципліна, зосередження на собі в досягненні бажань. Не нехтуйте можливістю усамітнення від активної діяльності з метою ретельного вивчення сфери, якою ви займаєтеся, щоб упевнено крокувати в новому періоді життя та надихати близьких на дії.


Режисура, фото: Yulya Dahl @y_dahl
Стиль: Viktoria Filipova @filipovaviktoria
Відео: Evgen Borysenko @m4root
Макіяж: Ljudmyla Agakhanova @agakhanova_liu
Зачіски, грумінг: Julia Stets @stetsjulia
Освітлення: Oleksandr Mishchenko @helpmad
Асистентки стилістки: Anna Soli @soliloque.a, Margaryta Starkova @m.starkova
Асистент із зачісок: Ilya Kanishchev @eliuxins
Ретуш: Tanya Olifirenko @tani_retoucher
Астрологічний прогноз: Sophia Savych @sophia_savych_astro
Beauty-редакторка: Alyona Ponomarenko @alyonaponomarenko
Продюсер: Sasha Dudchenko @sashadudchenko
Моделі: Margarita @margarita_oliverivna @ecosmodels, Olga @olga.motovylets @girlsgirls_mgmt

ГОРОСКОП НА 2024 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.