Овен

21 березня – 20 квітня

На початку нового року ми будуємо плани та намагаємося зазирнути в найближче майбутнє, щоб дізнатися, що готує рік прийдешній.

Разом із платформою Strong & Precious, яка представляє найкращі українські ювелірні бренди, ми запитали у професійного астролога, чого сподіватися представникам 12 зодіакальних знаків попри випробування воєнного часу.

Представникам вогняних знаків — Овнам, Левам і Стрільцям — у 2023 році випаде щасливий білет. Ваші ініціативність, ентузіазм, лідерські якості матимуть великий попит, а ідеї надихатимуть інших на видатні досягнення. Цього року ви — допитливі мандрівники, що відкривають нові світи й тестують себе на якість взаємин з оточенням, на витривалість і вміння досягати мети.

Сережка, Gunia Project (Strong & Precious); топ, Magda Butrym (theicon.ua)

Попереду рік змін та активної діяльності. У представників знака Овна буде можливість щось переінакшити у своєму житті, почати "з чистого аркуша", перезавантажитись. Сприятливі умови з’являться насамперед у сферах формування іміджу, розвитку кар'єри, підвищення соціального статусу.

Від початку року і до середини березня близькі друзі можуть допомогти в реалізації особистих і професійних цілей.

Починаючи з березня, варто виділяти час на нетривале усамітнення між періодами бурхливої діяльності: такий відпочинок може виявитися продуктивним і принести задоволення. Це чудовий період для ретроспекції свого досвіду та завершення незакінчених проєктів. Не забувайте приділяти увагу здоров'ю, вам може знадобитися більше часу для відпочинку та сну.

Із січня до квітня та у вересні варто ощадити сили та контролювати емоції, особливо тим представникам знака Овна, хто народився з 17 по 20 квітня. У травні та листопаді мінливий настрій, ревнощі, нереалізовані бажання можуть впливати на стосунки в сім'ї, з коханими, а також на стан вашого бюджету. Прагніть до рівноваги, виявіть теплоту та сердечність до близьких людей.

У фінансовій сфері ймовірна турбулентність. Це вимагатиме від вас винахідливості у веденні справ, що пізніше обернеться позитивними результатами.

З середини травня і до кінця року – період фінансових можливостей.

Що треба знати про платформу Strong & Precious?

Головна ідея Strong & Precious — представити українські ювелірні бренди широкій міжнародній спільноті та інсайдерам модної індустрії. Проєкт представляє потужний ювелірний потенціал України.

Немає особливого правила чи теми, яка об’єднує вибрані дизайни, окрім українського походження. На платформі представлені різноманітні типи та стилі ювелірних виробів: деякі з них більш архітектурні й складні, деякі — знаходять натхнення в національних традиціях і візерунках.

Назва Strong & Precious віддзеркалює поточний контекст, який об’єднує всіх українських дизайнерів, — яскраві ювелірні вироби та сильні характери.

Авторка гороскопа: Марина Губарева

Над зніманням працювали:

Фото: Andrew Grey
Освітлювач: Oleksander Mischenko
Стиль: Tetiana Nemchenko
Асистент стиліста: Vlad Askerov
Макіяж: Svetlana Rymakova
Зачіски: Pavel Lotnik
Сет-дизайн: OleksandraArsalani @mutabor_mutabor
Продюсер: MarinaSandugey-Shyshkina
Модель: KristyPonomar @InterModels


ГОРОСКОП НА 2023 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.