До VOGUE UKRAINE LEADERS 2024 залишилось:
КУПИТИ КВИТКИ

Водолій

21 січня – 24 лютого

Традиційний VOGUE-гороскоп на 2024-й: чого очікувати знакам зодіаку, на що звернути особливу увагу, які події чекають у стосунках, коханні, діловій сфері. За підтримки брендів краси Prada Beauty, Armani Beauty, Yves Saint Laurent Beauty та Lancôme.

Загальний прогноз на рік для всіх знаків зодіаку

Новий 2024 рік знаменується поступовим переходом Плутона в знак Водолія. Транзит найповільнішої планети означає необхідність свідомого духовного розвитку, свободи вибору, здобуття й усвідомлення цінності знань, об’єднання й однодумності заради справедливості та прогресивного розвитку людства.

2024 рік багато обіцяє в астрологічному сенсі та має достатньо сприятливих періодів для початку нових проєктів, укладання угод та ухвалення важливих життєвих рішень. Для тих, хто планує майбутній рік і бажає максимально ефективної реалізації, астрологія пропонує такі вдалі періоди в нинішньому році: з 12 січня до 13 березня, з 28 квітня до 4 серпня, з 30 серпня до 15 вересня, з 5 жовтня до 25 листопада.

Не варто упереджено ставитися й до того, що 2024-й — переступний, адже в ньому на один день більше для добрих справ і розвитку.

Загальний прогноз для знаків Повітря

Для представників повітряних знаків — Близнюків, Терезів та Водолія — рік ознаменується активною інтелектуальною працею, усвідомленням того, як важливо висвітлювати власні напрацювання, та подальшою взаємодією з людьми, яка матиме ланцюгову реакцію. Слід очікувати сплеску цікавості та уваги до своєї роботи.

Водолій

Замріяні, голова в хмарах, Водолії геть не схожі на інших. Вони часто думками десь далеко, втім, люблять бути поміченими і через це обирають сміливі романтичні образи. Водолії можуть бути саме тим знаком зодіаку, який нанесе блакитні тіні й викликатиме не усмішку, а захват і бажання повторити. До слова, blue glam makeup (гламурний блакитний макіяж) та pastel blue eyeshadow (пастельні блакитні тіні) — в топі запитів Pinterest, і в 2024-му цей запит лише зростатиме. Тому набір тіней Hypnose Palette у відтінку 16 Drama Denimbeauty-придбання року не лише для Водоліїв.

Обличчя: Стійка тональна основа для обличчя Teint Idole Ultra Wear у відтінку 220С; консилер Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Serum Concealer у відтінках 310N та 120N;
Очі: набір тіней Hypnose Palette у відтінку 16 Drama Denim;
Губи: L'Absolu Gloss у відтінку Rosy Plump, все – Lancôme

Цьогоріч Водоліям слід ретельніше вести власні фінансові справи, бути поміркованими в незапланованих витратах, вести облік, особливо документальний та податковий. Адже неуважність може потягнути за собою наслідки: перевірки та штрафи.

Наполегливість Водоліїв у фінансовій сфері принесе вагомі плоди наприкінці 2024 року; джерела доходів можуть розширитися та покращити якість вашого життя.

Навесні у Водоліїв розпочнуться зміни в документообігу та обміні інформацією. З'являться результати співпраці з іноземними партнерами, налагодиться взаємодія з державними структурами, посольствами або навчальними закладами. Це полегшить подальшу роботу або навчання, дасть змогу підтвердити власну кваліфікацію.

У першій половині року Водоліям щаститиме у вирішенні питань з нерухомістю. Завдяки гармонійній атмосфері в родині та підтримці сім’ї ви відчуватимете неймовірну опору. Може з'явитися шанс придбати нерухомість завдяки неочікуваній можливості або допомозі близьких.

Друга половина року для Водоліїв характеризуватиметься творчим піднесенням та запам'ятається завдяки захопливим подорожам, цікавому дозвіллю, закоханості та романтичним стосункам. Водолії, які планують створення сім’ї та народження дітей, мають всі шанси щасливо здійснити свої мрії в 2024 році.

Наприкінці року Водоліям варто проявити ділову активність, ретельно виконувати обов’язки, щоб мати змогу завершити раніше розпочаті проєкти та виконати свої обіцянки. В цій активності не забувайте про здоров’я. Дуже показано займатися спортом та проходити профілактичні курси.

Акцентом 2024 року для Водоліїв стане усвідомлення власної внутрішньої сили, впливу та особистого стрижня. Це мотивуватиме Водоліїв змінювати на краще не лише власне життя, а й життя цілої суспільної групи. Слід визнати: на вас покладена серйозна відповідальність, з якою, крім вас, ніхто не впорається.


Режисура, фото: Yulya Dahl @y_dahl
Стиль: Viktoria Filipova @filipovaviktoria
Відео: Evgen Borysenko @m4root
Макіяж: Ljudmyla Agakhanova @agakhanova_liu
Зачіски, грумінг: Julia Stets @stetsjulia
Освітлення: Oleksandr Mishchenko @helpmad
Асистентки стилістки: Anna Soli @soliloque.a, Margaryta Starkova @m.starkova
Асистент із зачісок: Ilya Kanishchev @eliuxins
Ретуш: Tanya Olifirenko @tani_retoucher
Астрологічний прогноз: Sophia Savych @sophia_savych_astro
Beauty-редакторка: Alyona Ponomarenko @alyonaponomarenko
Продюсер: Sasha Dudchenko @sashadudchenko
Моделі: Margarita @margarita_oliverivna @ecosmodels, Olga @olga.motovylets @girlsgirls_mgmt

ГОРОСКОП НА 2024 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.