До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Водолій

21 січня – 24 лютого

На початку нового року ми будуємо плани та намагаємося зазирнути в найближче майбутнє, щоб дізнатися, що готує рік прийдешній.

Разом із платформою Strong & Precious, яка представляє найкращі українські ювелірні бренди, ми запитали у професійного астролога, чого сподіватися представникам 12 зодіакальних знаків попри випробування воєнного часу.

На представників знаків повітряної стихії — Близнят, Терезів і Водолія — чекає динамічний рік, який сприятиме проявам ініціативи в комунікації й інтелектуальній діяльності. Рушійними силами 2023-го стануть ваше натхнення, легкість і життєлюбність. А експертність, здатність до компромісів і підтримка надійних партнерів допоможуть досягти задуманого. Цього року ви — активні стратеги.

Пом’якшити гостроту щоденних викликів можуть допомогти прості та зрозумілі речі, як-от хобі. Одне з них — випікання, традиційне для українців ремесло, яке не тільки демонструє глибокий зв’язок між минулим і сьогоденням, а й сприяє віднайденню душевного спокою та фокусуванню на важливому тут і зараз.

Кольє, дві підвіски, усе – Lutiki (Strong & Precious); сукня, Toteme (theicon.ua)

Попереду у представників знака Водолія — рік активної й ефективної комунікації, а також занурення в родинні й домашні справи. Джерела ваших ресурсів — це позитивне мислення та філософський підхід до життя.

У першій половині року ймовірне поринання в роботу по маківку. Вам, вірогідно, доведеться чимало знайомитися та спілкуватися з людьми, вчитися та вчити. У цей час буде корисно бодай на мить відступити від справ і поглянути на ситуацію збоку. Це допоможе скоригувати сприйняття ситуації й оточення. На думку можуть спасти дуже цікаві ідеї, інформація сама шукатиме вас — і якщо ви медійна людина, це ваш зоряний час. Період є сприятливим для стратегічного планування і підтвердження своєї експертності.

Із середини березня буде можливість збалансувати бюджет. У травні — зверніть увагу на зону комфорту: родину, дім. Затишна сімейна атмосфера у цей період матиме надважливе значення для внутрішньої гармонії. Відпочиньте з родиною. Спільне дозвілля, творчість, спілкування – це гарна нагода виявити всю повноту ваших взаємин. Якщо ви вимушено перебуваєте не вдома, то навесні можете відчути, як атмосфера цієї локації впливає на ваш внутрішній стан, посилюючи адаптивність до нових ситуацій.

Час із червня до листопада може виявитися емоційно нестабільним: штормитиме в сім'ї та бізнес-відносинах, світ перевірятиме на міцність ваші особисті кордони — це особливо актуально для представників знака Водолія, народжених з 3 по 13 лютого.

Що треба знати про платформу Strong & Precious?

Головна ідея Strong & Precious — представити українські ювелірні бренди широкій міжнародній спільноті та інсайдерам модної індустрії. Проєкт представляє потужний ювелірний потенціал України.

Немає особливого правила чи теми, яка об’єднує вибрані дизайни, окрім українського походження. На платформі представлені різноманітні типи та стилі ювелірних виробів: деякі з них більш архітектурні й складні, деякі — знаходять натхнення в національних традиціях і візерунках.

Назва Strong & Precious віддзеркалює поточний контекст, який об’єднує всіх українських дизайнерів, — яскраві ювелірні вироби та сильні характери.

Авторка гороскопа: Марина Губарева

Над зніманням працювали:

Фото: Andrew Grey
Освітлювач: Oleksander Mischenko
Стиль: Tetiana Nemchenko
Асистент стиліста: Vlad Askerov
Макіяж: Svetlana Rymakova
Зачіски: Pavel Lotnik
Сет-дизайн: OleksandraArsalani @mutabor_mutabor
Продюсер: MarinaSandugey-Shyshkina
Модель: KristyPonomar @InterModels


ГОРОСКОП НА 2023 РІК ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.