UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Світ має знати: як виживають захисники Маріуполя просто зараз

10 мая 2022

Щодня захисники "Азова" здійснюють подвиги, перебуваючи просто в нелюдських умовах. Малими силами вони й далі чинять опір ворогові, водночас завдають йому втрат і захищають цивільних, які також ховаються від авіабомб у кілометрових підземних укриттях "Азовсталі". Проте ситуація стає дедалі критичнішою буквально щохвилини – пораненим потрібна термінова медична допомога, запаси води та продуктів вичерпуються. Щоб не бути голослівними, на сторінці "Азова" в Телеграмі опублікували кадри пекла, що зараз там відбувається.

Фото: AZOV

"Увесь цивілізований світ має бачити умови, в яких перебувають поранені, скалічені захисники Маріуполя, і діяти! В цілковитій антисанітарії, з відкритими ранами, перев’язаними нестерильними залишками бинтів, без потрібних медикаментів і навіть харчування. Ми закликаємо ООН і Червоний Хрест показати свою гуманність та підтвердити основні засади, на яких вас створено, врятувавши поранених людей, що вже не є комбатантами. Військовослужбовці, яких ви бачите на фото, і ще сотні на заводі "Азовсталь" – з тяжкими пораненнями ціною власного здоров’я захищали Україну та увесь цивілізований світ. Невже тепер Україна й світова спільнота не здатні захистити їх та подбати про них? Ми вимагаємо негайної евакуації поранених військовослужбовців до територій, які контролює Україна, де їм нададуть допомогу та забезпечать належний догляд", – зазначається в дописі.

1 / 9
2 / 9
3 / 9
4 / 9
5 / 9
6 / 9
7 / 9
8 / 9
9 / 9

Мариуполь ·

Еще в разделе Life

Популярное