До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Pantone оголосив головний колір 2024 року

peach

peachЩороку в грудні Інститут кольору Pantone оголошує головний відтінок наступного року. Отже, у 2024-му ним став Pantone13-1023PeachFuzz, що в перекладі звучить як "персиковий пух". Він викликає спогади про літо, тепло і затишок. Як повідомляє Pantone: "PeachFuzz втілює наше бажання піклуватися про себе та інших. Це оксамитовий ніжний персиковий відтінок, всеохопний дух якого живить розум, тіло та душу".

Реклама

"У пошуках відтінку, який би підкреслював наше вроджене прагнення до близькості та зв’язку, ми вибрали колір, що сяє теплом і сучасною елегантністю, — каже ЛеатрісАйземан, виконавчий директор Інституту кольору Pantone. — Він резонує зі співчуттям, пропонує тактильні обійми та легко поєднує молодість із позачасовістю".

Alaia
Alaia

Пройнятий відчуттям легкості та романтики, PeachFuzz має на меті принести красу та здоров’я у наш світ. "Поетичний і романтичний, чистий персиковий тон із вінтажними нотками, Pantone13-1023PeachFuzzвідображає минуле, але на новий мотив, щоб створити сучасну атмосферу". Він далекий від кольору року 2023, яскравого VivaMagenta, і ми з нетерпінням чекаємо, як PeachFuzz покаже себе у світи моди, дизайну та мистецтва.

Balmain
Balmain

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.