До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

22 стильні вбрання Кендалл Дженнер на щодень

Кендалл Дженнер вперше з'явилася на слуху громадськості 16 років тому, коли була ще 11-річною молодшою сестрою з відомого сімейства в реаліті-шоу Keeping Up With the Kardashians. Але у 2014 році дитина династії Кардаш'ян-Дженнер почала йти власним шляхом до популярності як модель.

Реклама

З моменту її дебюту на подіумі Marc Jacobs під час шоу сезону осінь-зима 2014/2015, Кендалл Дженнер стала всюдисущою: на телебаченні й екранах смартфонів, на подіумах та в журналах. З такою популярністю не дивно, що модель стала взірцем стилю і її вбраннями надихаються жінки у всьому світі.

Ранні фотографії Дженнер зафіксували її стиль на початку його еволюції. Навіть у 19 років вона показує те саме модне ДНК, яке визначає її стиль і сьогодні: любов до простоти. Коли Кендалл більше закріпилася у світі моди, її цікавість до історії моди розширилася, зокрема і в її гардеробі: хай то буде унікальна мінісукня, пальто авторства Фібі Файло або вінтажна шкіряна сумка 1988 року. Протягом 10 років Кендалл Дженнер проторувала шлях від моделі-початківиці до ікони моди. Нижче згадуємо кілька її найкращих вбрань за останні роки.

Кендалл Дженнер
Кендалл Дженнер
Кендалл Дженнер
Кендалл Дженнер

За матеріалом vogue.com

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.