UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Меган Маркл та принц Гаррі поділилися першим портретом доньки Лілібет

08 июня 2022

4 червня принцесі Лілібет, доньці принца Гаррі та Меган Маркл, виповнився 1 рік. З нагоди цієї події герцоги Сассекські, які на той момент перебували у Великій Британії на святкуванні 70-річчя правління Єлизавети II, влаштували камерну вечірку для найближчих друзів і родини. А нині монарша сім’я поділася першим портретом Лілібет Діани Маунтбеттен-Віндзор, зафіксованим у її день народження.

Лілібет Діана Маунтбеттен-Віндзор

На святковій фотографії Лілібет усміхається, граючи на задньому дворі котеджу Фрогмор у Віндзорі. На ній ніжно-блакитна сукня вільного крою, а руде волосся, яке вона успадкувала від батька, прикрашає делікатний білий бант. Перший портрет Лілібет з нагоди її дня народження зробив близький друг сім’ї фотограф Місан Гарріман. Тим часом спекти особливий святковий торт для Лілібет доручили пекарю Клер Птаку зі східнолондонської пекарні Violet Bakery. Він також готував весільний торт для Меган і Гаррі у 2018 році. Кажуть, що серед гостей були Зара і Майк Тіндалли, а також їхні маленькі діти.

Еще в разделе NAME

Популярное