До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Чемена Камалі — нова креативна директорка Chloé

Чемена Камалі стала новою креативною директоркою Chloé, замінивши Габріелу Герст на цій посаді. Випускниця Central Saint Martins, яка також працювала в Chloé під керівництвом Фібі Файло та Клер Вейт Келлер на початку своєї кар’єри, Камалі є останньою в низці жінок-дизайнерів, які очолили паризький Дім моди.

Чемена Камалі
Чемена Камалі

Реклама

І Камалі, і Шон МакГірр, який нещодавно змінив Сару Бертон на посаді креативного директора Alexander McQueen, навчалися в Central Saint Martins під керівництвом покійної Луїзи Вілсон, професорки, яка була наставницею та формувала кар’єри таких дизайнерів, як Крістофер Кейн, Роксанда Ілічич і Мері Катранзу. Камалі змінить Габріелу Герст у Chloé та представить передосінню колекцію наступного січня, після чого відбудеться дебют на подіумі восени 2024 року під час Тижня моди в Парижі.

"Моє серце завжди належало Chloé. Відтоді, як я переступила поріг бренду понад 20 років тому", — прокоментувала Камалі. — Повернення є природним і дуже особистим. Для мене велика честь взяти на себе цю роль і розвивати бачення, яке визначили Габі Агьон і Карл Лагерфельд на початку історії Дому. Я сподіваюся передати емоційний зв’язок і дух Chloé сьогодні".

У 2007 році Камалі розпочала свою кар’єру в Chloé як частина команди Фібі Файло. У 2013-му вона знову приєдналася до Chloé як директорка з дизайну під керівництвом Клер Келлер до 2016 року, коли вона пішла, щоб стати директоркою з дизайну жіночого одягу Saint Laurent під керівництвом Ентоні Ваккарелло. Резюме Чемени Камалі також охоплює роботу в Alberta Ferretti та Strenesse.

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.