До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Шкіряний чорний костюм + бежевий лонгслів — модна формула цього листопада

Після урочистого відкриття нового бутику в Парижі дизайнерка Аніне Бінг зупинилася в англійській столиці, щоб відсвяткувати випуск сумки Kate Tote в компанії небагатьох обраних гостей. Серед них була модель Розі Гантінгтон-Вайтлі, яка продемонструвала на собі модну формулу цього листопада. Вона одягла більш модну альтернативу класичному костюму, а саме чорний шкіряний костюм, і поєднала його з бежевою водолазкою з ефектом другої шкіри. Що стосується аксесуарів, Розі дотрималася принципу що менше, то краще. Пара чорних човників, мікроклатч та ефектні сережки — цього було достатньо, щоб перетворити офісний образ на вечірній.

Розі Гантінгтон-Вайтлі
Розі Гантінгтон-Вайтлі

Реклама

Поєднуючи мінімалістичні і гостромодні речі, Розі Гантінгтон-Вайтлі відкриває новий вимір "тихої розкоші". Пропонуємо не гаяти час і вже зараз носити чорний шкіряний костюм у парі з бежевим лонгслівом або боді за прикладом Розі.

Розі Гантінгтон-Вайтлі
Розі Гантінгтон-Вайтлі

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.