
Яке вбрання вибирали гості балу Met Gala 2022
2 травня в Нью-Йорку відбулося відкриття одного з найважливіших заходів у світі моди – виставки Інституту костюма в музеї Метрополітен, яка цього року називалася Gilded Glamor і була присвячена розвитку американської моди в період 1870–1890-х. Гості дуже по-різному зрозуміли цей дрес-код – хтось зробив ставку на напівпрозорі сукні, хтось більше надихнувся епохою 1920-х з пір’ям та довжиною міні, а хтось таки спробував мати сучасний вигляд у корсетах та торнюрах. Ми вирізнили ключові тенденції на червоній доріжці цього року.

Золотий передбачувано став однією з головних тенденцій цьогорічного балу. Один із найбільш обговорюваних образів на червоній доріжці представила Кім Кардаш’ян, яка повторила легендарний образ Мерилін Монро. Навіть колір волосся в магічний спосіб змінився в брюнетки Кім. Також ставку на золото в різних варіаціях цього вечора зробили Карді Бі та Амбер Валетта.



Мінімалізм – не те слово, яке може спасти на думку в разі цитуванні стилів XIX століття, але сучасним модницям все до снаги. Ставку на світлі відтінки без зайвого декорування зробили Гейлі Бібер, Алекса Чанг та Джуліанна Мур.



Кожен українець сьогодні скрізь помічає поєднання блакитного й жовтого відтінків, які вже в усьому світі символізують свободу та хоробрість її виборювати. Знайшли ми їх і на червоній доріжці Met Gala. Найефектніший вигляд у поєднанні жовтого й синього мала дизайнерка Донателла Версаче, яка навіть макіяж очей зробила в тон до основного вбрання.



Один з найпопулярніших способів надати будь-якому вбранню флеру історичного костюма – це додати корсет або шлейф. Наприклад, Джиджі Гадід зуміла обидва ці елементи поєднати з латексом, а Блейк Лайвлі навіть знадобилася допомога, щоб довгий поділ її сукні мав ефектний вигляд на сходах.



Напівпрозорі чорні сукні в найкращих традиціях будуарної моди цього сезону приміряли різні знаменитості – у когось вийшло за допомогою них підкреслити тендітність, а хтось, навпаки, мав надто зухвалий вигляд.



Еще в разделе CEREMONY
Популярное

Світ має знати: як виживають захисники Маріуполя просто зараз

Кішка Шафа, що вижила в Бородянці, знайшла новий дім

Як правильно говорити українською: позбуваємося росіянізмів

10 документальних фільмів про історію та культуру України

«Я маю танцювати про це»: дівчина, що втратила батька в Ірпені, присвячує йому свій виступ на міжнародних змаганнях

The Rasmus переспівали пісню Stefania українського гурту Kalush Orchestra

10 фільмів про Другу світову війну, які висвітлюють події з різних сторін

Буковинський кептар і гуцульський сердак: все про костюми Kalush Orchestra на «Євробаченні – 2022»

Портрет нації: мами-українки на світлинах початку ХХ століття

Kalush Orchestra закликали світ врятувати захисників Маріуполя та Азовсталі

Історія червоної сукні Valentino

Етель Ліліан Войнич – авторка найдосконалішого перекладу «Заповіту» Шевченка
Не следуйте за модой
— ощущайте её
Спасибо!
На указанный вами адрес было отправлено письмо.
Подтвердите, пожалуйста, свою подписку.