UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Традиції та сучасність: українка Віта Кін створила колекцію для Gucci

09 июля 2022

Українська дизайнерка Віта Кін та власниця однойменного бренду створила ексклюзивну капсульну колекцію для Gucci, яка доступна лише в Vault, експериментальному концепт-сторі, що спеціалізується на архівних і вінтажних речах.

З моменту запуску однойменного бренду в 2008 році українська дизайнерка Віта Кін завоювала відданих прихильників своїми вишукано декорованими ремісничими виробами з льону. Команда бренду вміло поєднує традиційну українську вишивку та старовинні техніки з усього світу. 

Ця ексклюзивна капсула представлена широкими сукнями середньої довжини та максі до кісточок із виразними силуетами 1970-х, притаманними богемному шику Vita Kin. Окрім цього, у колекції є лляні сорочки, спідниці та кейпи, які майстерно доповнені англійським бродерієм, аплікаціями, складками та рукавами-кльош, що створюють вишукані дизайни, які водночас є фольклорними та витонченими.

 

Фотографом рекламної кампанії став намібійсько-німецький фотограф Макс Зідентопф, який час від часу співпрацює з Gucci. Стилізувала фотосесію Алекс Гаррінгтон, яка працює зі знаменитостями, зокрема, Ріанною, Біллі Айліш, Кендалл Дженнер.

Еще в разделе BRAND

Популярное