UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Річ дня: патріотична футболка поло A.M.G

30 мая 2022

Футболка поло, яка раніше асоціювалася з уніформою гольфістів, тенісистів та гравців у регбі, нині є базовим елементом гардероба. Вона однаково добре римується як зі спортивним стилем, так і діловими та розслабленими образами вихідного дня. Цього сезону пропонуємо вибирати патріотичну теніску українського бренду A.M.G, прикрашену зображенням карти України.

A.M.G

Бренд A.M.G не зміг стояти осторонь війни в Україні й вирішив зробити свій внесок у підтримку нашої країни. Марка запустила патріотичний дроп, до якого ввійшли біла та чорна унісексові теніски. Усі кошти від продажу футболок поло підуть на допомогу дітям, які постраждали від війни. Носіть цього сезону знакову футболку для регбі чи гри в гольф з міським гардеробом. Поєднуйте теніску з джинсами та білими кедами, міксуйте з довгими спідницями або широкими штанами, а також комбінуйте з велосипедками або мініспідницями.

Еще в разделе BRAND

Популярное