UA

Журнал VOGUE

Подписаться
Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.
Соглашаюсь

Майстри своєї справи: дизайнерка Світлана Бевза й архітектор Слава Балбек помінялися ролями

23 февраля 2022

Дизайнерка Світлана Бевза й архітектор Слава Балбек помінялися ролями у креативній колаборації від Mastercard

Great minds think alike — приблизно з таким посланням цього сезону модна дизайнерка Світлана Бевза й архітектор Слава Балбек улаштували творчий експеримент. Завдяки Mastercard вони тимчасово помінялися ролями та вийшли за межі звичних для себе амплуа: Світлана ексклюзивно для програми лояльності Mastercard Більше працювала над розробленням елементів предметного дизайну, а Слава спробував свої сили у створенні одягу.

Незвичними ці ролі можуть здатися лише на перший погляд. Бевза підходить до процесу створення одягу майже як до промислової дизайн-практики: її колекції — суцільна аскетична колірна гама й тонке, на межі абстракції, відчуття ліній і пропорцій. Дизайнерка іронічно обігрує знайомі символи побуту та впроваджує їх у свої колекції, наділяючи новими сенсами, — згадати хоча б клатчі-мушлі з шовкового атласу та футляри у формі мильниць, надруковані на 3D-принтері.На запрошення Mastercard любов до промислового дизайну Світлана втілила в серії лаконічних об’єктів для дому — як-от монохромний набір для гри в шахи, стілець, виготовлений у стилістиці супрематизму, журнальний столик з дерева та килимок з недвозначним принтом Master. 

«Робота над колекцією BEVZA BALBEK BILSHE — безцінний досвід, який дав змогу вийти за межі звичної для мене ролі фешн-дизайнерки. Мені завжди був цікавий предметний дизайн і цей обмін ролями надихнув мене на 101%. Цікаво, що до проєкту ми зі Славою навіть не були знайомі, але миттєво порозумілися й упродовж усього процесу підтримували одне одного в нових для нас амплуа», — зазначає Світлана Бевза.

Бетонні шахи
Стілець «Дитинство»
Шовкова подушка для подорожей
Журнальний столик
Стілець «Дитинство»
Журнальний столик та Шарф  «Салют»
Журнальний столик
Набір мисок для чотирилапих
Килим Master білий
Килимок Master чорний
Килимок Master чорний
Набір мисок для чотирилапих

Узявшись за модний дизайн, Слава Балбек, один із найвідоміших архітекторів Києва, створив моделі светрів з фігурними швами — і нашив на них великі етикетки, подібні до заводського марковання. Свою любов до архітектурної спадщини столиці Балбек утілив у патерні для шарфа — зобразивши фрагмент унікального зразка постмодернізму — готелю «Салют».

«Скажу чесно, експеримент зі зміною ролей змусив мене переглянути своє ставлення до фешн-індустрії, адже процес створення одягу здавався мені набагато легшим. Загалом же такий вихід за рами — справді крутий досвід, на який ми не часто наважуємося у звичному житті. Але навіть у таких моментах важливо залишатися собою: свою любов до архітектури мені вдалося показати і в елементах одягу», — каже Балбек.

Тренчі й халати з колекції універсальні та позбавлені маркера ґендеру, а мінімалістичний рюкзак чорного кольору створено за принципом золотого перетину. Колірна гама натуральних світло-бежевих відтінків тут не естетична випадковість, а тонкий реверанс у бік сталого розвитку, впровадженням якого у повсякденне міське життя активно переймаються всі учасники проєкту.

Халат-унісекс
Тренч
Тренч
Міський рюкзак
Шарф  «Салют»
Тренч
Светр створений із чотирьох типів ниток made in Italy
Светр створений із чотирьох типів ниток made in Italy

Трофейні об’єкти з колаборації BEVZA BALBEK BILSHE неможливо придбати за гроші, але можна отримати за бонуси в програмі Mastercard Більше. Тим цікавіше починати полювання на них уже зараз — створюючи у своєму гардеробі й побуті тонкі рими.

Більше про проєкт можна дізнатися на сайті Mastercard

Еще в разделе BRAND

Популярное